ГоловнаДіяльністьnovunu
 Версія для друку

  РАЗОМ ПРОТИ КОРУПЦІЇ

 12312.jpg памятка0002.jpg

 

До уваги суб’єктів декларування!

                                                     е ДЕКЛАРУВАННЯ.jpg

З 1 січня 2019 року розпочався черговий етап подання суб'єктами декларування до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - Реєстр) щорічних електронних декларацій за 2018 рік.

З метою підвищення обізнаності про права та обов'язки суб'єктів декларування реалізовано комплекс заходів у цьому напрямі.

Так, Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 11.08.2016 № 3 затверджено розлогі роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» із змінами стосовно заходів фінансового контролю, яке доступне за посиланням: https:goo.gl/RKGeij.

Рекомендації суб'єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні, відповіді на поширені запитання при роботі з Реєстром та рекомендації щодо роботи з Реєстром, пам'ятка декларанту, а також відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій доступні за посиланням: goo.gl/75zAWU.

Крім того, 21.01.2019 розпочинається онлайн-курс «Декларуй доброчесно!» (реєстрація на онлайн-курс доступна за посиланням goo.gl/423CoV), який покликаний допомогти кожному правильно заповнити електронну декларацію.

Онлайн - курс буде доступний постійно протягом чергового етапу декларування.

Пам'ятайте, черговий етап з декларування обмежений у часі та триватиме до 1 квітня 2019 року.

Вчасно подана декларація із достовірно задекларованими відомостями - це Ваш авторитет і Ваш спокій.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

                                                   

                                               ДЕКЛАРУВАННЯ.jpg

19 лютого в приміщенні кризового центру  Управління ДСНС України у Волинській області пройшла розширена семінар-нарада в режимі відео селектору з відповідальними особами та керівниками районних відділів та секторів, ДПРЧ щодо питань організації та подання щорічних електронних декларацій шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції,  порядку застосування електронних цифрових підписів та інших програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Захід проводився за головуванням першого заступника начальника Управління ДСНС України у Волинській області Ростислава Петровича Демчука та участю співробітників сектору з питань запобігання та виявлення корупції Управління, а також сектору телекомунікаційних систем, технічного захисту інформації та радіотехнічного контролю ОКЦ Управління ДСНС України у Волинській області. 

За результатами заходу надано роз’яснення щодо основних аспектів заповнення та подання електронних декларацій та повідомлень про суттєві зміни у майновому стані, надано відповіді на окремі питання, що виникали в особового складу підпорядкованих підрозділів у процесі етапу декларування.

    Твіт