ГоловнаДіяльністьДержавний нагляд та контрольІнформація щодо проведення Управлінням ДСНС України у Волинській області перевірок стану техногенної та пожежної безпеки об’єктів з масовим відпочинком людей, зокрема готелів та закладів відпочинку і оздоровлення
 Версія для друку

Інформація щодо проведення Управлінням ДСНС України у Волинській області перевірок стану техногенної та пожежної безпеки об’єктів з масовим відпочинком людей, зокрема готелів та закладів відпочинку і оздоровлення

 

Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області на виконання  доручення Прем’єр-міністра України № 27938/0/1-19 від 17.08.2019 розпочато перевірки місць відпочинку людей, зокрема готелів та закладів відпочинку і оздоровлення. Перевіркам підлягають 114 зазначених об’єктів.

Станом на 25 вересня 2019 року проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки на 65  об’єктах.

За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами У ДСНС України у Волинській області заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 46 керівників та відповідальних посадових осіб закладів.

Під час перевірок вищезазначених об’єктів виявлено 571 порушеньз них 94 порушень не усунуто протягом попередніх років: на 25 об’єктах відсутні або несправні автоматичні системи протипожежного захисту, на 4 об’єктах – зовнішнє протипожежне водопостачання, на 4 об’єктах  експлуатація обладнання, електроустановок, електропроводів та кабелів не відповідає вимогам нормативних документів, на 10 об’єктах необхідно перепланувати шляхи евакуації, 6 об’єктів потребують обладнання первинними засобами пожежогасіння.

Також за результатами перевірок подано до Волинського окружного адміністративного суду 5 позовних заяв на призупинення експлуатації об’єкта.

Одночасно з метою попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності громадян під час перебування у вищевказаних закладах У ДСНС України у Волинській області проведено профілактично-роз’яснювальну роботу.

Так, проблемні питання протипожежного захисту цих закладів постійно висвітлюються у засобах масової інформації всіх рівнів: на телебаченні –   4 рази, по радіо – 63 рази, висвітлено в газетах і журналах 2 публікації, в інтернет-виданнях – 23, розповсюджено серед населення понад 100 примірників друкованої продукції (листівки, буклети тощо), проведено з обслуговуючим персоналом закладів понад 70 протипожежних інструктажів.

Посадовими особами У ДСНС України у Волинській області до органів влади та органів місцевого самоврядування надіслано понад 7 інформацій про стан протипожежного захисту зазначених об’єктів.

 

    Твіт