ГоловнаОстанні новини9 Вересня, 2019р.
 Версія для друку

Луцьк: відбулась конференція по проєкту «Ефективна координація рятувальних заходів в Остроленцько-Сєдлєцькому субрегіоні та Волинській області»

Опубліковано: 09.09.2019, 17:01

9 вересня в Луцьку відбулась конференція по проєкту міжнародної технічної допомоги «Ефективна координація рятувальних заходів в Остроленцько-Сєдлєцькому субрегіоні та Волинській області», в якому Управління ДСНС області виступає одним з бенефіціарів.

Проект реалізується в рамках Програми Транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 за участі головного бенефіціара – муніципалітету міста Седльце Мазовецького воєводства Польщі, а також інших партнерів – гміни Корчев та Седлецького міського управління Державної пожежної охорони.

 Українсько-польський проєкт має загальний бюджет 1 838 209 євро, з них 747 213 євро – квота для українського партнера (з яких гранд ЄС для України 672 491,70 євро; внесок Управління ДСНС України у Волинській області 74 721,30 євро).

Участь в роботі конференції взяли начальник Управління ДСНС області генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Грушовінчук, комендант Державної пожежної охорони в місті Сєдльце полковник Анджей Целінський, Президент міста Сєдльце Анджей Сітнік та начальник відділу програм розвитку адміністрації м.Седльце Анна Віцевич, вуйт гміни Корчев Славомір Васильчук, представники Державної пожежної служби м.Седльце та структурних підрозділів муніципалітету міста Седльце, співробітники апарату та місцевих підрозділів Управління ДСНС області, засоби масової інформації.

Начальник Управління ДСНС області виступив із вітальним словом і зазначив, що головна мета проєкту – удосконалення координації рятувальних дій шляхом модернізації інтегрованої станції управління, покращення можливостей пожежно-рятувальної служби шляхом проведення спеціалізованої підготовки у створених навчальних комплексах, підвищення можливостей служби шляхом забезпечення сучасного рятувального обладнання та спеціальних автомобілів. Для цього в Луцьку буде створено сучасний навчально-тренувальний центр підготовки пожежників-газодимозахисників з обладнанням відповідно до кращих європейських стандартів. Всі волинські рятувальники пройдуть у ньому спеціальну фізичну та психологічну підготовку, що допоможе ефективніше боротись з пожежами та здійснювати аварійно-рятувальні заходи в умовах надзвичайних ситуацій. Завершити реалізацію проєкту планується до 31 грудня 2020 року.

Для підрозділів служби «101» Волинської області уже придбано 60 нових сучасних апаратів на стисненому повітрі, що стали в бойовий розрахунок усіх луцьких підрозділів служби порятунку. В наступному році для Управління ДСНС області планується придбання 2  спеціальних пожежних автомобілів з обладнанням, один з яких буде спеціалізований для транспортування та обслуговування засобів захисту органів дихання, незамінних під час тривалих операцій з гасіння пожеж.

Президент міста Сєдльце Анджей Сітнік у своєму виступі від імені польської делегації зазначив, що високий рівень боєздатності пожежних і рятувальних підрозділів є дуже вадливим чинником безпеки громадян як в Польщі, так і, безперечно в Україні, а тому успішна реалізація заходів проєкту вцілому позитивно вплине на захист територій і усього населення Остролецько-Сєдлецького субрегіону та Волинської області від будь-яких надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Під час конференції виступили також посадовці Управління ДСНС області, які ознайомили польських колег з найбільш резонансними надзвичайними ситуаціями та пожежами, що ліквідовані підрозділами Управління ДСНС області за останні 5 років,  силами та засобами служби «101», досвідом Управління з ліквідації надзвичайних ситуацій на території інших держав та у реалізації проектів транскордонного співробітництва.

Комендант Державної пожежної охорони в місті Сєдльце полковник Анджей Целінський презентував присутнім перелік заходів. Він зазначив, що  відбудуться на території Польщі та зазначив, зокрема, що волинські та польські рятувальники візьмуть участь у спільних навчаннях та спортивних змаганнях для обміну досвідом у професійній діяльності в сфері цивільного захисту населення.

1_DSC0417.jpg

2_DSC0442.jpg

3_DSC0463.jpg

4_DSC0477.jpg

5_DSC0487.jpg

6_DSC0488.jpg

7_DSC0517.jpg

 

Управління ДСНС у Волинській області


   
Останні новини
7 Серпня15:36 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
7 Серпня14:39 Володимир-Волинський район: рятувальники продовжують роз'яснення правил безпеки на воді
7 Серпня12:28 Луцький район: у сільськогосподарському підприємстві «Урожай» аграрії збирають урожай зернових, дбаючи за безпеку жнивних ланів (ВІДЕО)
7 Серпня11:15 Волинська область: рятувальники провели спецобробку дезінфікуючими засобами церкви, пошти, сільської ради та магазинів у Любешівському районі
7 Серпня10:37 Шацький район: рятувальники опікуються забезпеченістю первинними засобами пожежогасіння зернозбиральної техніки та вмінням аграріїв користуватися ними
7 Серпня10:11 Маневицький район: на озерах Глибоке, Тросне та Завинське рятувальники навчали громадян правил безпеки під час відпочинку на водних об’єктах
7 Серпня09:55 Любомльський район: рятувальники продовжують рейди із запобігання пожеж під час жнивної кампанії
6 Серпня14:03 Ковельський район: рятувальники перевіряють наявність та справність первинних засобів пожежогасіння на техніці, що задіяна під час збирання врожаю зернових
6 Серпня13:12 Горохівський район: рятувальники отримали новий бойовий одяг
6 Серпня11:49 Правила безпечної поведінки на воді
6 Серпня11:35 На Волині рятувальники та екологи продовжують щодня наголошувати громадянам на відповідальності та виконанні правил пожежної безпеки під час жнивної кампанії
6 Серпня09:18 Ковельський район: рятувальники провели протипожежний інструктаж для працівників сільськогосподарського товариства «Дружба»
5 Серпня16:08 Старовижівський район: рятувальники провели аграріям додаткові інструктажі з правил пожежної безпеки
5 Серпня16:01 Ківерцівський район: рятувальники, екологи та працівники поліції об'єднали зусилля та продовжують проводити превентивні заходи для збереження врожаю- 2020
5 Серпня14:47 Волинська область: тривають рейди із запобігання пожеж під час жнивної компанії
Останні новини