ГоловнаОстанні новини9 Вересня, 2019р.
 Версія для друку

Луцьк: відбулась конференція по проєкту «Ефективна координація рятувальних заходів в Остроленцько-Сєдлєцькому субрегіоні та Волинській області»

Опубліковано: 09.09.2019, 17:01

9 вересня в Луцьку відбулась конференція по проєкту міжнародної технічної допомоги «Ефективна координація рятувальних заходів в Остроленцько-Сєдлєцькому субрегіоні та Волинській області», в якому Управління ДСНС області виступає одним з бенефіціарів.

Проект реалізується в рамках Програми Транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 за участі головного бенефіціара – муніципалітету міста Седльце Мазовецького воєводства Польщі, а також інших партнерів – гміни Корчев та Седлецького міського управління Державної пожежної охорони.

 Українсько-польський проєкт має загальний бюджет 1 838 209 євро, з них 747 213 євро – квота для українського партнера (з яких гранд ЄС для України 672 491,70 євро; внесок Управління ДСНС України у Волинській області 74 721,30 євро).

Участь в роботі конференції взяли начальник Управління ДСНС області генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Грушовінчук, комендант Державної пожежної охорони в місті Сєдльце полковник Анджей Целінський, Президент міста Сєдльце Анджей Сітнік та начальник відділу програм розвитку адміністрації м.Седльце Анна Віцевич, вуйт гміни Корчев Славомір Васильчук, представники Державної пожежної служби м.Седльце та структурних підрозділів муніципалітету міста Седльце, співробітники апарату та місцевих підрозділів Управління ДСНС області, засоби масової інформації.

Начальник Управління ДСНС області виступив із вітальним словом і зазначив, що головна мета проєкту – удосконалення координації рятувальних дій шляхом модернізації інтегрованої станції управління, покращення можливостей пожежно-рятувальної служби шляхом проведення спеціалізованої підготовки у створених навчальних комплексах, підвищення можливостей служби шляхом забезпечення сучасного рятувального обладнання та спеціальних автомобілів. Для цього в Луцьку буде створено сучасний навчально-тренувальний центр підготовки пожежників-газодимозахисників з обладнанням відповідно до кращих європейських стандартів. Всі волинські рятувальники пройдуть у ньому спеціальну фізичну та психологічну підготовку, що допоможе ефективніше боротись з пожежами та здійснювати аварійно-рятувальні заходи в умовах надзвичайних ситуацій. Завершити реалізацію проєкту планується до 31 грудня 2020 року.

Для підрозділів служби «101» Волинської області уже придбано 60 нових сучасних апаратів на стисненому повітрі, що стали в бойовий розрахунок усіх луцьких підрозділів служби порятунку. В наступному році для Управління ДСНС області планується придбання 2  спеціальних пожежних автомобілів з обладнанням, один з яких буде спеціалізований для транспортування та обслуговування засобів захисту органів дихання, незамінних під час тривалих операцій з гасіння пожеж.

Президент міста Сєдльце Анджей Сітнік у своєму виступі від імені польської делегації зазначив, що високий рівень боєздатності пожежних і рятувальних підрозділів є дуже вадливим чинником безпеки громадян як в Польщі, так і, безперечно в Україні, а тому успішна реалізація заходів проєкту вцілому позитивно вплине на захист територій і усього населення Остролецько-Сєдлецького субрегіону та Волинської області від будь-яких надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Під час конференції виступили також посадовці Управління ДСНС області, які ознайомили польських колег з найбільш резонансними надзвичайними ситуаціями та пожежами, що ліквідовані підрозділами Управління ДСНС області за останні 5 років,  силами та засобами служби «101», досвідом Управління з ліквідації надзвичайних ситуацій на території інших держав та у реалізації проектів транскордонного співробітництва.

Комендант Державної пожежної охорони в місті Сєдльце полковник Анджей Целінський презентував присутнім перелік заходів. Він зазначив, що  відбудуться на території Польщі та зазначив, зокрема, що волинські та польські рятувальники візьмуть участь у спільних навчаннях та спортивних змаганнях для обміну досвідом у професійній діяльності в сфері цивільного захисту населення.

1_DSC0417.jpg

2_DSC0442.jpg

3_DSC0463.jpg

4_DSC0477.jpg

5_DSC0487.jpg

6_DSC0488.jpg

7_DSC0517.jpg

 

Управління ДСНС у Волинській області


   
Останні новини
13 Листопада13:20 У Нововолинську рятувальники провели екскурсію підрозділом для учнів молодшої шкільної ланки
13 Листопада08:23 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
12 Листопада14:54 У Луцьку рятувальники взяли участь у тренінгу з профілактики та подолання стресових ситуацій під час виконання завдань за призначенням
12 Листопада14:50 У Старовижівському районі рятувальники провели тактико-спеціальне навчання на території освітнього закладу
12 Листопада08:45 У Любомлі рятувальники інструктували працівників казначейства з питань пожежної безпеки
12 Листопада07:55 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
11 Листопада15:58 У Рожищенському районі рятувальники провели Акцію «Запобігти, врятувати, допомогти!» для дошкільнят
11 Листопада15:05 У Луцьку рятувальники взяли участь у тренінгу з профілактики та подолання стресових ситуацій під час виконання завдань за призначенням
11 Листопада08:00 Головна порада рятувальників – зігрівайтеся безпечно!
8 Листопада15:28 Волинська область: до школяриків завітали рятувальники
8 Листопада13:49 У Луцьку відбулося пожежно-тактичне навчання з ліквідації пожеж в готелі (відео)
8 Листопада11:18 Волинська область: рятувальники взяли участь у проведенні унікального заходу «Науковий пікнік в ОТГ»
8 Листопада08:53 Волинська область: рятувальники провели пізнавальну акцію «Запобігти, врятувати, допомогти!»
7 Листопада11:11 На Волині рятувальники навчали працівників казначейської служби основам цивільного захисту
7 Листопада10:36 Волинська область: рятувальники продовжують навчати громадян правилам безпеки у побуті в осінньо-зимовий період
Останні новини