ГоловнаОстанні новини9 Вересня, 2019р.
 Версія для друку

Луцьк: відбулась конференція по проєкту «Ефективна координація рятувальних заходів в Остроленцько-Сєдлєцькому субрегіоні та Волинській області»

Опубліковано: 09.09.2019, 17:01

9 вересня в Луцьку відбулась конференція по проєкту міжнародної технічної допомоги «Ефективна координація рятувальних заходів в Остроленцько-Сєдлєцькому субрегіоні та Волинській області», в якому Управління ДСНС області виступає одним з бенефіціарів.

Проект реалізується в рамках Програми Транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 за участі головного бенефіціара – муніципалітету міста Седльце Мазовецького воєводства Польщі, а також інших партнерів – гміни Корчев та Седлецького міського управління Державної пожежної охорони.

 Українсько-польський проєкт має загальний бюджет 1 838 209 євро, з них 747 213 євро – квота для українського партнера (з яких гранд ЄС для України 672 491,70 євро; внесок Управління ДСНС України у Волинській області 74 721,30 євро).

Участь в роботі конференції взяли начальник Управління ДСНС області генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Грушовінчук, комендант Державної пожежної охорони в місті Сєдльце полковник Анджей Целінський, Президент міста Сєдльце Анджей Сітнік та начальник відділу програм розвитку адміністрації м.Седльце Анна Віцевич, вуйт гміни Корчев Славомір Васильчук, представники Державної пожежної служби м.Седльце та структурних підрозділів муніципалітету міста Седльце, співробітники апарату та місцевих підрозділів Управління ДСНС області, засоби масової інформації.

Начальник Управління ДСНС області виступив із вітальним словом і зазначив, що головна мета проєкту – удосконалення координації рятувальних дій шляхом модернізації інтегрованої станції управління, покращення можливостей пожежно-рятувальної служби шляхом проведення спеціалізованої підготовки у створених навчальних комплексах, підвищення можливостей служби шляхом забезпечення сучасного рятувального обладнання та спеціальних автомобілів. Для цього в Луцьку буде створено сучасний навчально-тренувальний центр підготовки пожежників-газодимозахисників з обладнанням відповідно до кращих європейських стандартів. Всі волинські рятувальники пройдуть у ньому спеціальну фізичну та психологічну підготовку, що допоможе ефективніше боротись з пожежами та здійснювати аварійно-рятувальні заходи в умовах надзвичайних ситуацій. Завершити реалізацію проєкту планується до 31 грудня 2020 року.

Для підрозділів служби «101» Волинської області уже придбано 60 нових сучасних апаратів на стисненому повітрі, що стали в бойовий розрахунок усіх луцьких підрозділів служби порятунку. В наступному році для Управління ДСНС області планується придбання 2  спеціальних пожежних автомобілів з обладнанням, один з яких буде спеціалізований для транспортування та обслуговування засобів захисту органів дихання, незамінних під час тривалих операцій з гасіння пожеж.

Президент міста Сєдльце Анджей Сітнік у своєму виступі від імені польської делегації зазначив, що високий рівень боєздатності пожежних і рятувальних підрозділів є дуже вадливим чинником безпеки громадян як в Польщі, так і, безперечно в Україні, а тому успішна реалізація заходів проєкту вцілому позитивно вплине на захист територій і усього населення Остролецько-Сєдлецького субрегіону та Волинської області від будь-яких надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Під час конференції виступили також посадовці Управління ДСНС області, які ознайомили польських колег з найбільш резонансними надзвичайними ситуаціями та пожежами, що ліквідовані підрозділами Управління ДСНС області за останні 5 років,  силами та засобами служби «101», досвідом Управління з ліквідації надзвичайних ситуацій на території інших держав та у реалізації проектів транскордонного співробітництва.

Комендант Державної пожежної охорони в місті Сєдльце полковник Анджей Целінський презентував присутнім перелік заходів. Він зазначив, що  відбудуться на території Польщі та зазначив, зокрема, що волинські та польські рятувальники візьмуть участь у спільних навчаннях та спортивних змаганнях для обміну досвідом у професійній діяльності в сфері цивільного захисту населення.

1_DSC0417.jpg

2_DSC0442.jpg

3_DSC0463.jpg

4_DSC0477.jpg

5_DSC0487.jpg

6_DSC0488.jpg

7_DSC0517.jpg

 

Управління ДСНС у Волинській області


   
Останні новини
13 Вересня14:31 На Волині рятувальники нагадали громадянам вимоги пожежної безпеки у побуті та під час господарювання на присадибних ділянках і прибудинкових територіях
13 Вересня12:41 У Турійському районі рятувальники провели урок безпеки для учнів молодших класів
13 Вересня10:20 У Володимирі-Волинському рятувальники провели Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для дошкільнят
12 Вересня16:25 На Волині журналісти випробували себе у ролі рятувальників
11 Вересня16:08 м.Володимир-Волинський: відпрацьовано дії з гасіння пожежі та рятування людей під час кризової ситуації у найбільшому в районі готелі
11 Вересня13:30 Іваничівський район: рятувальники долучились до проведення Свята безпеки у Павлівській громаді
10 Вересня15:01 Старовижівський район: фахівці цивільного захисту навчають селян правил безпеки
10 Вересня08:25 Волинська область: рятувальники дбають про безпечне дитинство підростаючого покоління
9 Вересня17:01 Луцьк: відбулась конференція по проєкту «Ефективна координація рятувальних заходів в Остроленцько-Сєдлєцькому субрегіоні та Волинській області»
7 Вересня09:56 Луцький рятувальник виборов срібло на змаганнях з легкоатлетичного кросу за програмою «Спартакіада ДСНС – 2019»
6 Вересня15:56 Волинська область: рятувальники продовжують перевірки закладів з масовим перебуванням людей
6 Вересня10:30 Володимир-Волинський: рятувальники дбають про пожежну безпеку містян
5 Вересня16:49 Волинська область: тривають заходи для запобігання пожежам в екосистемах
5 Вересня10:38 Волинська область: рятувальники здійснюють перевірки стану пожежної безпеки готелів
5 Вересня09:38 Волинська область: тривають превентивні заходи для запобігання пожежам в житловому секторі
Останні новини