ГоловнаОстанні новини18 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

Волинська область: у селищі Шацьку завершився третій зональний етап 25-го Всеукраїнського Фестивалю юних пожежних-рятувальників

Опубліковано: 18.04.2019, 13:41

17 квітня у селищі Шацьку завершився  третій зональний етап 25-го Всеукраїнського Фестивалю дружин юних пожежних-рятувальників.


П’ять команд – переможці районних етапів з Ратнівського, Шацького, Старовижівського, Любомльського, Турійського районів змагалися за право зватися кращими знавцями пожежно-рятувальної справи, правил безпечної життєдіяльності.

 

Учасників Фестивалю привітали виконуюча обов’язків голови Шацької об’єднаної територіальної громади Людмила Цевух, начальник гуманітарного відділу Шацької ОТГ Анатолій Павлей, які гостино запрошували юних рятувальників приїздити ще до Шацька. Вітали також і багаторічні організатори фестивалю: заступник голови обласного Добровільного пожежного товариства Микола Кревський, а також  провідний фахівець освіти та науки Волинської ОДА  Неля Ващук, які висловили сподівання у наступному році побачити ще більше команд.

 

Під час конкурсу «Домашнього завдання» учасники демонстрували свої знання та здібності, використовуючи всі засоби – від відеороликів соціальної тематики до театральних міні-постановок.   

 

Загалом, головним у виступах усіх без винятку команд було одне: правила безпеки треба знати і пам'ятати, а у випадку лиха потрібно вміти самому знайти вихід із надзвичайної ситуації  та  відразу, не гаючи ні секунди, покликати на допомогу фахівців пожежно-рятувальної служби. Відеоролики соціального спрямування різної тематики, які самі придумували та власними силами знімали юні рятувальники,  вразили усіх без виключення членів журі. Діти підняли багато проблем: і  необережність у поводженні з вогнем громадян,  і навмисне спалювання ними ж сухої рослинності, і небезпечні знахідки минулих воєн, та навіть землетруси, паводки, глобальне потепління   - все не перелічити.

 

Таким же змістовним і цікавим був конкурс «Домашнє завдання». Ратнівські діти закликали цінувати кожну хвилину життя і для безпечного майбутнього робити так як вони, а шацька команда «101» своїми цікавим виступом не лише вразила, а навіть підняла зал.

 

Оригінальним був і виступ команди «Спалах» зі Старої Вижівки, особливим  та яскравим - команди «Жара» з Турійська, де дівчата вижили завдяки порадам працівників ДСНС. Та все ж абетка безпеки від любомльської команди, де А – аптечка, Б- безпека, В –відповідальність, Г- готовність, Е – екзамен у школі  пожежної безпеки, а також розповідь про рятувальників, у яких челендж – щоденна важка робота, флешмоб «Не заважай йому працювати – він рятує твоє життя!» та фінальна пісня «без ДСНС нам ніяк, без неї просто не треба!»  вирішили  долю зонального етапу.

 

У підсумку перемогу здобула команда – із села Згорани Любомльського району, яка боротиметься за першість на обласному етапі Фестивалю.

 001.JPG002.JPG

004.JPG003.JPG

006.JPG005.JPG

007.JPG008.JPG

009.JPG010.JPG

011.JPG012.JPG

013.JPG014.JPG

016.JPG017.JPG

УДСНС України у Волинській області

 


   
Останні новини
26 Червня11:34 Правила поведінки на воді в літній період
26 Червня10:19 На Волині у закладі оздоровлення та відпочинку «Прикордонник» працювала пересувна експозиція виставки-музею з питань безпеки життєдіяльності
26 Червня10:07 Волинська область: у Маневицькому районі рятувальники провели заняття з безпеки для вихованців християнського табору «Стежина добра» :
26 Червня09:49 У Луцькому районі відбувся огляд-конкурс підрозділів місцевої пожежної охорони
26 Червня08:35 На Ковельщині рятувальники провели Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» у дитячому таборі
25 Червня16:48 Волинська область: рятувальники опікуються пожежною безпекою жнивної кампанії - 2019
25 Червня15:17 Волинська область: працівники ДСНС проводять профілактичні заходи у сільській місцевості
25 Червня14:25 Волинська область: відбулися спільні навчання щодо відпрацювання дій правоохоронців під час позачергових виборів
25 Червня08:59 На Волині у дитячих оздоровчих закладах працює пересувна експозиція виставки-музею з питань безпеки життєдіяльності
24 Червня12:01 Волинська область: працівники ДСНС проводять профілактичні рейди для запобігання трагедій на водоймах краю
24 Червня11:47 Волинська область: рятувальники продовжують опікуватися безпекою громадян у сільській місцевості
24 Червня11:02 Волинська область: рятувальники продовжують навчати підростаюче покоління правилам безпеки життєдіяльності у таборах відпочинку
24 Червня09:45 На Волині лауреати конкурсу «Рятувальники очима дітей» продовжують отримувати подарунки
24 Червня08:30 Попередження про грози, град та шквали по Україні
24 Червня08:05 У Львові завершились «Всеукраїнські змагання – «Найсильніший пожежний-рятувальник. Кубок Львова 2019»
Останні новини