ГоловнаОстанні новини18 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

Волинська область: у селищі Шацьку завершився третій зональний етап 25-го Всеукраїнського Фестивалю юних пожежних-рятувальників

Опубліковано: 18.04.2019, 13:41

17 квітня у селищі Шацьку завершився  третій зональний етап 25-го Всеукраїнського Фестивалю дружин юних пожежних-рятувальників.


П’ять команд – переможці районних етапів з Ратнівського, Шацького, Старовижівського, Любомльського, Турійського районів змагалися за право зватися кращими знавцями пожежно-рятувальної справи, правил безпечної життєдіяльності.

 

Учасників Фестивалю привітали виконуюча обов’язків голови Шацької об’єднаної територіальної громади Людмила Цевух, начальник гуманітарного відділу Шацької ОТГ Анатолій Павлей, які гостино запрошували юних рятувальників приїздити ще до Шацька. Вітали також і багаторічні організатори фестивалю: заступник голови обласного Добровільного пожежного товариства Микола Кревський, а також  провідний фахівець освіти та науки Волинської ОДА  Неля Ващук, які висловили сподівання у наступному році побачити ще більше команд.

 

Під час конкурсу «Домашнього завдання» учасники демонстрували свої знання та здібності, використовуючи всі засоби – від відеороликів соціальної тематики до театральних міні-постановок.   

 

Загалом, головним у виступах усіх без винятку команд було одне: правила безпеки треба знати і пам'ятати, а у випадку лиха потрібно вміти самому знайти вихід із надзвичайної ситуації  та  відразу, не гаючи ні секунди, покликати на допомогу фахівців пожежно-рятувальної служби. Відеоролики соціального спрямування різної тематики, які самі придумували та власними силами знімали юні рятувальники,  вразили усіх без виключення членів журі. Діти підняли багато проблем: і  необережність у поводженні з вогнем громадян,  і навмисне спалювання ними ж сухої рослинності, і небезпечні знахідки минулих воєн, та навіть землетруси, паводки, глобальне потепління   - все не перелічити.

 

Таким же змістовним і цікавим був конкурс «Домашнє завдання». Ратнівські діти закликали цінувати кожну хвилину життя і для безпечного майбутнього робити так як вони, а шацька команда «101» своїми цікавим виступом не лише вразила, а навіть підняла зал.

 

Оригінальним був і виступ команди «Спалах» зі Старої Вижівки, особливим  та яскравим - команди «Жара» з Турійська, де дівчата вижили завдяки порадам працівників ДСНС. Та все ж абетка безпеки від любомльської команди, де А – аптечка, Б- безпека, В –відповідальність, Г- готовність, Е – екзамен у школі  пожежної безпеки, а також розповідь про рятувальників, у яких челендж – щоденна важка робота, флешмоб «Не заважай йому працювати – він рятує твоє життя!» та фінальна пісня «без ДСНС нам ніяк, без неї просто не треба!»  вирішили  долю зонального етапу.

 

У підсумку перемогу здобула команда – із села Згорани Любомльського району, яка боротиметься за першість на обласному етапі Фестивалю.

 001.JPG002.JPG

004.JPG003.JPG

006.JPG005.JPG

007.JPG008.JPG

009.JPG010.JPG

011.JPG012.JPG

013.JPG014.JPG

016.JPG017.JPG

УДСНС України у Волинській області

 


   
Останні новини
13 Вересня14:31 На Волині рятувальники нагадали громадянам вимоги пожежної безпеки у побуті та під час господарювання на присадибних ділянках і прибудинкових територіях
13 Вересня12:41 У Турійському районі рятувальники провели урок безпеки для учнів молодших класів
13 Вересня10:20 У Володимирі-Волинському рятувальники провели Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для дошкільнят
12 Вересня16:25 На Волині журналісти випробували себе у ролі рятувальників
11 Вересня16:08 м.Володимир-Волинський: відпрацьовано дії з гасіння пожежі та рятування людей під час кризової ситуації у найбільшому в районі готелі
11 Вересня13:30 Іваничівський район: рятувальники долучились до проведення Свята безпеки у Павлівській громаді
10 Вересня15:01 Старовижівський район: фахівці цивільного захисту навчають селян правил безпеки
10 Вересня08:25 Волинська область: рятувальники дбають про безпечне дитинство підростаючого покоління
9 Вересня17:01 Луцьк: відбулась конференція по проєкту «Ефективна координація рятувальних заходів в Остроленцько-Сєдлєцькому субрегіоні та Волинській області»
7 Вересня09:56 Луцький рятувальник виборов срібло на змаганнях з легкоатлетичного кросу за програмою «Спартакіада ДСНС – 2019»
6 Вересня15:56 Волинська область: рятувальники продовжують перевірки закладів з масовим перебуванням людей
6 Вересня10:30 Володимир-Волинський: рятувальники дбають про пожежну безпеку містян
5 Вересня16:49 Волинська область: тривають заходи для запобігання пожежам в екосистемах
5 Вересня10:38 Волинська область: рятувальники здійснюють перевірки стану пожежної безпеки готелів
5 Вересня09:38 Волинська область: тривають превентивні заходи для запобігання пожежам в житловому секторі
Останні новини