ГоловнаОстанні новини18 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

Волинська область: у селищі Шацьку завершився третій зональний етап 25-го Всеукраїнського Фестивалю юних пожежних-рятувальників

Опубліковано: 18.04.2019, 13:41

17 квітня у селищі Шацьку завершився  третій зональний етап 25-го Всеукраїнського Фестивалю дружин юних пожежних-рятувальників.


П’ять команд – переможці районних етапів з Ратнівського, Шацького, Старовижівського, Любомльського, Турійського районів змагалися за право зватися кращими знавцями пожежно-рятувальної справи, правил безпечної життєдіяльності.

 

Учасників Фестивалю привітали виконуюча обов’язків голови Шацької об’єднаної територіальної громади Людмила Цевух, начальник гуманітарного відділу Шацької ОТГ Анатолій Павлей, які гостино запрошували юних рятувальників приїздити ще до Шацька. Вітали також і багаторічні організатори фестивалю: заступник голови обласного Добровільного пожежного товариства Микола Кревський, а також  провідний фахівець освіти та науки Волинської ОДА  Неля Ващук, які висловили сподівання у наступному році побачити ще більше команд.

 

Під час конкурсу «Домашнього завдання» учасники демонстрували свої знання та здібності, використовуючи всі засоби – від відеороликів соціальної тематики до театральних міні-постановок.   

 

Загалом, головним у виступах усіх без винятку команд було одне: правила безпеки треба знати і пам'ятати, а у випадку лиха потрібно вміти самому знайти вихід із надзвичайної ситуації  та  відразу, не гаючи ні секунди, покликати на допомогу фахівців пожежно-рятувальної служби. Відеоролики соціального спрямування різної тематики, які самі придумували та власними силами знімали юні рятувальники,  вразили усіх без виключення членів журі. Діти підняли багато проблем: і  необережність у поводженні з вогнем громадян,  і навмисне спалювання ними ж сухої рослинності, і небезпечні знахідки минулих воєн, та навіть землетруси, паводки, глобальне потепління   - все не перелічити.

 

Таким же змістовним і цікавим був конкурс «Домашнє завдання». Ратнівські діти закликали цінувати кожну хвилину життя і для безпечного майбутнього робити так як вони, а шацька команда «101» своїми цікавим виступом не лише вразила, а навіть підняла зал.

 

Оригінальним був і виступ команди «Спалах» зі Старої Вижівки, особливим  та яскравим - команди «Жара» з Турійська, де дівчата вижили завдяки порадам працівників ДСНС. Та все ж абетка безпеки від любомльської команди, де А – аптечка, Б- безпека, В –відповідальність, Г- готовність, Е – екзамен у школі  пожежної безпеки, а також розповідь про рятувальників, у яких челендж – щоденна важка робота, флешмоб «Не заважай йому працювати – він рятує твоє життя!» та фінальна пісня «без ДСНС нам ніяк, без неї просто не треба!»  вирішили  долю зонального етапу.

 

У підсумку перемогу здобула команда – із села Згорани Любомльського району, яка боротиметься за першість на обласному етапі Фестивалю.

 001.JPG002.JPG

004.JPG003.JPG

006.JPG005.JPG

007.JPG008.JPG

009.JPG010.JPG

011.JPG012.JPG

013.JPG014.JPG

016.JPG017.JPG

УДСНС України у Волинській області

 


   
Останні новини
18 Листопада11:01 У Луцьку рятувальники взяли участь у тренінгу з профілактики та подолання стресових ситуацій під час виконання завдань за призначенням
18 Листопада08:03 Увага! Попередження про туман на території України
15 Листопада12:04 На Волині рятувальники навчали працівників казначейства діям при виникненні надзвичайної ситуації
14 Листопада12:42 На Волині рятувальники провели тактико-спеціальне навчання на автозаправній станції
14 Листопада10:31 У Володимир-Волинському районі на екскурсію до рятувальників завітали школярі
14 Листопада08:00 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
13 Листопада13:20 У Нововолинську рятувальники провели екскурсію підрозділом для учнів молодшої шкільної ланки
12 Листопада14:54 У Луцьку рятувальники взяли участь у тренінгу з профілактики та подолання стресових ситуацій під час виконання завдань за призначенням
12 Листопада14:50 У Старовижівському районі рятувальники провели тактико-спеціальне навчання на території освітнього закладу
12 Листопада08:45 У Любомлі рятувальники інструктували працівників казначейства з питань пожежної безпеки
12 Листопада07:55 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
11 Листопада15:58 У Рожищенському районі рятувальники провели Акцію «Запобігти, врятувати, допомогти!» для дошкільнят
11 Листопада15:05 У Луцьку рятувальники взяли участь у тренінгу з профілактики та подолання стресових ситуацій під час виконання завдань за призначенням
11 Листопада08:00 Головна порада рятувальників – зігрівайтеся безпечно!
8 Листопада15:28 Волинська область: до школяриків завітали рятувальники
Останні новини