ГоловнаОстанні новини1 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

Волинська область: рятувальники розпочинають реалізацію проекту міжнародної технічної допомоги, що співфінансується Європейським Союзом

Опубліковано: 01.02.2019, 15:00

24 січня у м. Седльце (Мазовецьке воєводство, Польща) підписано угоду про партнерство щодо реалізації проекту «Ефективна координація рятувальних операцій у субрегіоні Остроленка-Седльце та Волинській області», в якому Управління ДСНС у Волинській виступає Бенефіціаром №1, а Головним партнером – муніципалітет міста Седльце.

Проект отримає співфінансування в рамках пріоритету «Безпека» Програми транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна 2014-2020 Європейського інструменту сусідства. Проект буде реалізуватися у партнерстві між:

- Муніципалітетом м.Седльце (головний бенефіціар, відповідальний за управління проектом)

- Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області,

- Гміною Корчев Мазовецького воєводства,

- Управлінням Державної пожежної охорони в м.Седльце Мазовецького воєводства Польщі.

Загальний бюджет проекту - 1 838 209,00 EUR, в тому числі співфінансування з ЄС - 1 652 119,09 євро (89,88% від вартості проекту). Зокрема, співфінансування для Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій на Волині - 672 491,70 євро.

Спільною проблемою для польської та української сторони є поліпшення пожежної безпеки на прикордонній території. Реалізація проекту принесе користь польській та українській прикордонній зоні, включаючи її мешканців. Як польська, так і українська сторони будуть закуповувати нові протипожежні засоби та спеціальне обладнання, адаптовані до характеру діяльності кожного партнера.

Партнери придбають спеціальні пожежно-рятувальні автомобілі: по дві одиниці для Управління Державної пожежної охорони в м.Седльце та Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій на Волині, один автомобіль для гміни Корчев.

Проект також передбачає створення навчальних комплексів для підготовки рятувальників-газодимозахисників (у м.Луцьку та м.Седльце), розвиток співпраці пожежників з Польщі та України: спільні навчання, тренування, спортивні змагання. Це дозволить підвищити рівень професійної майстерності та здійснити обмін досвідом діяльності у сфері цивільного захисту.

pbu_2014_logo.jpg

 

 

Управління ДСНС у Волинській області

 


   
Останні новини
21 Травня14:28 Волинська область: у Володимирі-Волинському рятувальники вкотре нагадали містянам правила пожежної безпеки у побуті
21 Травня11:02 Волинська область: рятувальники продовжують навчати дітей азам безпеки в рамках Тижня знань правил безпеки життєдіяльності
21 Травня10:19 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в окремих областях України!
21 Травня10:15 30-31 травня 2019 року вперше в історії м. Луцька відбудуться ХХХІІ міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних героїв-Чорнобиля!
20 Травня12:58 У Ківерцях рятувальники провели для школярів акцію «Запопобігти. Врятувати. Допомогти»
20 Травня09:21 У Любомлі рятувальники під час «Свята професій» розповіли школярам про свою професію та нагадали правила безпеки
20 Травня08:05 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в окремих областях України!
17 Травня09:49 У Любешівському районі рятувальники провели навчання на об’єктах енергопостачання
17 Травня09:00 Увага! Попередження про підвищення рівнів води на водоймах країни!
17 Травня08:00 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в окремих областях України!
16 Травня16:30 На Волині відбувся навчально-методичний збір з питань проведення просвітницької роботи з населенням, яке проживає у зоні спостереження атомних електростанцій (відео)
16 Травня09:33 У Локачинському районі рятувальники навчали школярів основам безпечної життєдіяльності
16 Травня09:14 На Волині водолази ДСНС вдосконалювали навики з порятунку людей на воді
15 Травня14:23 У селищі Ратне рятувальники провели акцію «Запобігти, врятувати, допомогти» для учнів гімназії
15 Травня13:44 На Волині розпочався навчально-методичний збір з питань проведення просвітницької роботи з населенням, яке проживає у зоні спостереження атомних електростанцій
Останні новини