ГоловнаОстанні новини7 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

На Волині рятувальники спільно з екологами провели профілактичний рейд в екосистемах, щоб запобігти спалюванню сухої рослинності (відео)

Опубліковано: 07.09.2018, 10:24

6 вересня співробітники Управління ДСНС України у Волинській області разом з представниками Державної екологічної інспекції у Волинській області провели профілактичний рейд на території Луцького району та з’ясували ситуацію щодо спалювання сухої рослинності. Рейдова група працювала на території Боратинської сільської ради.

 

Зокрема рятувальники та екологи провели робочу зустріч із представниками сільської ради та обговорили проблемні питання щодо наслідків спалювання посуші в період осінніх польових робіт.

 

Оглядаючи сільськогосподарські угіддя, фахівці ДСНС та державної екології поспілкувалися із селянами, які працювали на полях: нагадали про заборону випалювання рослинності, вручили друковані матеріали з роз’ясненням вимог безпеки. Натомість рекомендували створювати компостні ями, куди й складати усі відходи.

 

Рятувальники наголосили, що саме осіннє сезонне спалювання посуші часто провокує перекидання вогню на суміжні лісосмуги, торфовища і навіть житлові будинки й електролінії, а екологи пояснили, що разом із димом у повітря вивільняються отруйні речовини, небезпечні для людського здоров’я. Йшлося й про відповідальність за такі дії відповідно до чинного законодавства.

 

Під час рейду були виявлені факти спалювання сухої трави. Триває підготовка матеріалів про притягнення паліїв до відповідальності та стягнення штрафів. Одразу ж на місці усі багаття були погашені.

                   _DSC0010.JPG_DSC0043.JPG

                  _DSC0041.JPG _DSC0032.JPG

                   _DSC0048.JPG_DSC0050.JPG

_DSC0072.JPG_DSC0023.JPG

_DSC0063.JPG

 

 

У ДСНС України у Волинській області


   
Останні новини
22 Березня11:48 Волинська область: стартував перший зональний етап ХХV Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних (відео)
22 Березня10:26 Волинська область: рятувальники ліквідовують пожежі в екосистемах
22 Березня09:04 Волинська область: проведено інструктаж з порядку чергувань на пожежних постах під час виборів Президента України
20 Березня16:33 У Луцькому районі рятувальники провели робочу зустріч із головами виборчих комісій щодо виконання вимог пожежної безпеки на дільницях
20 Березня16:18 У Старовижівському районі рятувальники інструктували громадян щодо вимог пожежної безпеки під час господарювання на присадибних ділянках та відкритих територіях
20 Березня15:37 У Нововолинську рятувальники провели для школярів Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
20 Березня12:49 Відбулася відеоконференція Управління щодо дотримання чинного законодавства під час підготовки і проведення виборів Президента України
20 Березня11:01 ЗВЕРНЕННЯ УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДО ГРОМАДЯН ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ ПОЖЕЖ В ЕКОСИСТЕМАХ
20 Березня09:55 На Волині ще двох паліїв сухої трави притягнули до відповідальності
19 Березня13:47 На Волині рятувальники провели протипожежні інструктажі з мешканцями об’єднання співвласників багатоквартирного будинку
19 Березня12:42 На Волині рятувальники навчали учнів правилам безпеки в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
19 Березня09:37 На Волині рятувальники виявили чоловіка, який спалював суху траву
19 Березня08:00 Волинські рятувальники навчають учнів правилам безпеки та користування вогнегасниками
18 Березня12:55 На Волині під час профілактичного рейду в екосистемах рятувальники виявили палія сухої рослинності (відео)
18 Березня11:38 У Ратнівському районі рятувальники розповіли школярам, як діяти, натрапивши на застарілі боєприпаси
Останні новини