ГоловнаОстанні новини6 Квітня, 2021р.
 Версія для друку

Луцьк: відбулося засідання Колегії за підсумками роботи у І кварталі 2021 року

Опубліковано: 06.04.2021, 16:05

6 квітня у відеоселекторному режимі відбулося засідання Колегії Головного управління ДСНС України у Волинській області під головуванням начальника головного управління генерал-майора служби цивільного захисту Володимира Грушовінчука.

У роботі  Колегії  взяли участь працівники Головного управління ДСНС в області та його територіальних підрозділів.

У ході засідання розглянули питання про результати роботи підрозділів Головного управління ДСНС України у Волинській області у І кварталі 2021 року та були визначені завдання у подальшій діяльності у сферах реагування та запобігання надзвичайним ситуаціям, організації заходів цивільного захисту, кадрового та матеріально-технічного забезпечення.

Заступник начальника Управління полковник служби цивільного захисту Віктор Милостивий доповів про стан реагування оперативно-рятувальних підрозділів області. Зокрема повідомив, що з початку року пожежно-рятувальні підрозділи області ліквідували 277 пожеж та здійснили 467 виїздів на аварійно-рятувальні роботи, з яких 37 – на ліквідацію наслідків ДТП.

«Під час пожеж врятовано життя 3 людям, також врятовано 4 особи, які постраждали внаслідок інших надзвичайних подій», - зазначив Віктор Милостивий.

Учасники засідання обговорили ситуацію щодо виникнення пожеж в екосистемах. Йшлося про те, що у 2021 році уже зареєстровано 34 пожежі сухої рослинності на площі близько 24 га.

Як повідомив заступник начальника Управління із запобігання надзвичайним ситуаціям У ДСНС України у Волинській області полковник служби цивільного захисту Олег Билиця, для запобігання пожеж в екосистемах проведено 92 рейди, за результатами яких та за фактами пожеж до адміністративної відповідальності притягнуто 29 осіб, з яких 10 осіб – за статтею 77-1  Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«Серед пріоритетів у подальшій діяльності - активізація роботи щодо проведення рейдів для запобігання виникнення пожеж в екосистемах та вжиття інспекторським складом заходів адміністративного впливу відповідно до статей 77 та 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення», наголосив Олег Билиця.

На засіданні колегії були також ухвалені рішення з контролю готовності державних пожежно-рятувальних частин до реагування на надзвичайні ситуації та події, характерні для пожежонебезпечного періоду, проведення перевірок стану готовності підрозділів місцевої пожежної охорони, виконання завдань і заходів з протимінної діяльності.

Крім того, йшлося про залучення органів місцевої влади до проведення роз’яснювальної роботи із запобігання пожежам серед осіб із групи ризику, а також обговорили необхідність уже най      ближчим часом розпочати проведення підготовчих робіт із визначення місць масового відпочинку на водних об’єктах.

Підбиваючи підсумки роботи Колегії та визначаючи перелік вимог до подальшої діяльності, начальник Головного управління ДСНС в області Володимир Грушовінчук наголосив на безумовному виконанні рішень, прийнятих Колегією та відповідальності виконавців за покладені на них завдання.

«Оперативне реагування на усі надзвичайні події, безперервне впровадження профілактичних заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям різного характеру – це незмінні пріоритети в роботі рятувальників», – зазначив Володимир Грушовінчук.

_DSC0108.JPG

_DSC0104.JPG

_DSC0106.JPG

_DSC0109.JPG

_DSC0130.JPG

У ДСНС України у Волинській області


   
Останні новини
9 Квітня12:26 Волинська область: тривають перевірки дотримання вимог пожежної і техногенної безпеки на автозаправних станціях
9 Квітня12:22 У Луцьку підбито підсумки обласного етапу Конкурсу дитячих робіт «Рятувальники очима дітей»
9 Квітня09:12 Закладами освіти крокує Тиждень безпеки дитини
9 Квітня08:27 Тривають пожежно-профілактичні заходи в населених пунктах
8 Квітня15:34 Рятувальники провели урок безпеки у Володимир-Волинському ліцеї "Центр освіти"
8 Квітня15:25 Луцьк: рятувальники відпрацювали документи оперативного реагування (ВІДЕО)
8 Квітня15:25 Рятувальники інструктували жителів Доросинівської громади з питань пожежної безпеки
8 Квітня11:20 На Волині рятувальники інструктували духовенство щодо заходів пожежної безпеки під час Великодня. ФОТО
8 Квітня10:35 Волинські рятувальники провели заняття на свіжому повітрі (ВІДЕО)
8 Квітня10:18 Камінь-Каширський район: тривають профілактичні заходи для запобігання пожежам у житлі та в екосистемах
8 Квітня10:03 Рятувальники провели урок безпеки у закладі освіти
8 Квітня10:00 У смт Ратне рятувальники провели Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для учнів навчально-виробничого комбінату
8 Квітня09:50 Рятувальники розповіли про свою роботу дітям (ВІДЕО)
8 Квітня08:42 смт Маневичі: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на об’єкті харчової промисловості
7 Квітня10:10 Рятувальники проводять просвітницьку роботу серед учнів та закликають відповідально ставитись до правил безпеки
Останні новини