ГоловнаОстанні новини27 Січня, 2021р.
 Версія для друку

Рятувальники проводять рейди у закладах, що опікуються людьми літнього віку

Опубліковано: 27.01.2021, 11:01

Пожежа, яка трапилась у Харкові у незаконному приватному будинку для літніх людей, що забрала життя 16 стареньких, сколихнула всю Україну. Трагедія показала, до яких жахливих наслідків здатне призвести недотримання правил пожежних вимог. Щоб лихо не повторилося, рятувальники здійснюють рейди до закладів, що опікуються людьми літнього віку, де перевіряють чи витримані протипожежні норми в приміщеннях, а також нагадують персоналу та підопічним правила пожежної та техногенної безпеки, яких необхідно дотримуватися.

Так, 25 січня на Луганщині новопсковські рятувальники провели рейд в Білолуцькому територіальному центрі соціального обслуговування, а саме у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання. Особливу увагу ДСНСівці звернули на забезпечення пожежної та техногенної безпеки в закладі: наявність первинних засобів пожежогасіння, розміщення на видимих місцях планів евакуацій, проходження персоналом інструктажів з питань пожежної безпеки, утримання в належному стані евакуаційних шляхів і виходів, справність електромережі та джерела внутрішнього водопостачання. З працівниками закладу надзвичайники провели додаткові бесіди на протипожежну тематику та вручили відповідні пам’ятки.

Водночас у Херсонській області новокаховські рятувальники спільно з працівниками поліції провели рейд у Дніпрянському психоневрологічному будинку-інтернаті. Під час рейду працівникам нагадали загальні правила пожежної та техногенної безпеки, наголосили на алгоритмі дій у разі виникнення надзвичайної ситуаціїТакож під час рейду громадянам розповіли про адміністративну та кримінальну відповідальність за умисний підпал чужого майна. На завершення, рятувальники залишили пам’ятні листівки з відповідними правилами.

Подібну профілактичну роботу здійснили співробітники ДСНС Рівненщини спільно з поліцейськими та представниками ЗМІ. Зокрема, 25 січня було здійснено обстеження протипожежного стану КЗ «Острозький психоневрологічний інтернат». Рятувальники оглянули стан забезпечення протипожежного захисту у закладі, зокрема, звернули увагу на наявність і справність первинних засобів пожежогасіння, обладнання приміщень автоматичною пожежною сигналізацією, системою оповіщення про пожежу, блискавкозахистом, план-схемами евакуації. Крім цього, фахівці ДСНС нагадали персоналу, як слід поводитися у разі виникнення пожежі, як проводити евакуацію з будівлі та користуватися вогнегасником.

У свою чергу, в Запорізькій області, з 23 січня фахівці ДСНС спільно із представниками поліції проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з персоналом готелів, хостелів та спеціалізованих закладів, що опікуються літніми людьми, щодо правил пожежної та техногенної безпеки. Рятувальники надають рекомендації суб’єктам господарювання щодо користування первинними засобами пожежогасіння, утримання у належному стані евакуаційних виходів, наявності протипожежної сигналізації тощо. Фахівці ДСНС наголошують на дотриманні правил пожежної безпеки взимку, особливо під час експлуатації електронагрівальних приладів.

Днями на Закарпатті на території Ужгородського району відбулися спільні рейди рятувальників та правоохоронців до закладів, що опікуються людьми похилого віку. Зокрема, рейдовики навідалися до Центру надання соціальних послуг Великодобронської сільської ради та Тур’я-Реметівського психоневрологічного інтернату. Рятувальники вивчили стан забезпечення протипожежного захисту в закладах і нагадали персоналу, як слід поводитися у разі виникнення пожежі. Для кращого засвоєння інформації працівникам роздали інформаційні листівки на протипожежну тематику.

Рятувальники наголошують! У приміщеннях з масовим перебуванням людей обовязково мають бути дотримані протипожені норми, адже від цього залежить життя та добробут великої кількості громадян:

 

ФОТОАЛЬБОМ


   
Останні новини
3 Березня16:01 Жіноче обличчя служби порятунку. Валентина Стукалова.
3 Березня16:00 Волинська область: рятувальники провели профілактичний рейд на Ковельському міському водосховищі
3 Березня13:51 Ще одна жінка-весна нашого тисячного колективу рятувальників, бо народжена у березні. Надія Корнійчук.
3 Березня09:38 смт Шацьк: рятувальники провели семінар з відвідувачами центру зайнятості щодо безпеки на льоду
3 Березня08:45 Рятувальники інструктували мешканців Устилузької територіальної громади з питань пожежної безпеки у побуті
3 Березня08:33 м. Нововолинськ: відбулися тренувальні заняття рятувальників у теплодимокамері
2 Березня14:55 Жіноче обличчя служби порятунку
2 Березня13:25 Волинська область: рятувальники провели рейд у житловому секторі міста Нововолинська
2 Березня09:32 Надзвичайники застерігають громадян від виходу на кригу водойм у зв'язку з підвищенням температурних показників та відлигою
2 Березня08:56 Увага! Попередження про підйом рівнів води
26 Лютого14:43 Волинська область: водолази-рятувальники провели навчання з правил безпеки для любителів зимової риболовлі на найбільшому озері країни
26 Лютого12:53 Волинська область: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання у лікарні
26 Лютого09:05 Попередження про підйом рівнів води
26 Лютого09:04 Любешівський район: тривають заходи для запобігання трагічним випадкам на льоду серед населення
25 Лютого16:21 Луцьк: рятувальники обговорили питання вдосконалення інформування громадян
Останні новини