ГоловнаОстанні новини14 Січня, 2020р.
 Версія для друку

Рятувальники підбили підсумки діяльності Луцького гарнізону ДСНС за минулий рік

Опубліковано: 14.01.2020, 16:47

14 січня співробітники 1-го Державного пожежно-рятувального загону та Луцького міськрайвідділу У ДСНС України у Волинській області провели підсумкову нараду з підбиттям підсумків діяльності підрозділу за 2019 рік та визначили основні пріоритети у подальшій діяльності.

 У службовій нараді взяли участь начальник Управління ДСНС України у Волинській області Володимир Грушовінчук, начальник управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Луцької міської ради Юрій Кирилюк, голова Луцької райдержадміністрації Тарас Яковлєв, представники об’єднаних територіальних громад, а також керівництво та особовий склад міськрайвідділу та підпорядкованих підрозділів.

Про результати оперативно-службової діяльності доповів начальник 1-го ДПРЗ У ДСНС України у Волинській області полковник служби цивільного захисту Василь Оліферчук. Він окреслив ситуацію щодо стану виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у м. Луцьку та Луцькому районі.

«У 2019 році на території Луцька виникло 139 пожеж, а у Луцькому районі – 145 пожеж, внаслідок яких знищено та пошкоджено 145 будівель та споруд. Основна кількість пожеж виникла у житловому секторі - 116. Внаслідок пожеж загинуло 7 осіб, травмовано внаслідок пожеж 7 людей та врятовано ще 6 мешканців обласного центру та Луцького району», - зазначив Василь Оліферчук.

Учасники наради обговорили всі напрямки діяльності підрозділу, розглянули загальний обсяг виконаних робіт за минулий рік.

Зокрема були окреслені заходи із запобігання надзвичайним подіям, закрема здійснення планових відпрацювань житлового сектору та проведення перевірок протипожежного стану обзакрема здійснення планових відпрацювань житлового сектору та проведення перевірок протипожежного стану об’єктів різного типу.

Представники органів місцевої влади зазначили, що тривалий час в обласному центрі не вирішене питання придбання техніки для виконання пожежно-рятувальних робіт на будинках підвищеної поверховості.

Як наголосив начальник Управління ДСНС України у Волинській області Володимир Грушовінчук, заважаючи на швидку розбудову міста ця проблема набуває особливої гостроти.

Крім того Володимир Грушовінчук окреслив ще одне проблемне питання у протипожежному забезпеченні Луцького району.

«У районі діє всього дві місцеві пожежні команди. Зокрема у населених пунктах, що межують з Рівненською областю, такі формування відсутні. Віддаль значна, тому при виникненні пожеж у цих населених пунктах оперативне реагування могли б забезпечити саме підрозділи МПО або добровільні формування», - наголосив Володимир Грушовінчук та закликав посадовців до спільного пошуку розв’язання цієї проблеми. 

Наприкінці наради кращі працівники отримали грамоти та подяки Управління ДСНС України у Волинській області.

_DSC0001.JPG _DSC0005.JPG

_DSC0006.JPG _DSC0008.JPG

_DSC0019.JPG _DSC0050.JPG

_DSC0065.JPG

У ДСНС України у Волинській області


   
Останні новини
7 Серпня15:36 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
7 Серпня14:39 Володимир-Волинський район: рятувальники продовжують роз'яснення правил безпеки на воді
7 Серпня12:28 Луцький район: у сільськогосподарському підприємстві «Урожай» аграрії збирають урожай зернових, дбаючи за безпеку жнивних ланів (ВІДЕО)
7 Серпня11:15 Волинська область: рятувальники провели спецобробку дезінфікуючими засобами церкви, пошти, сільської ради та магазинів у Любешівському районі
7 Серпня10:37 Шацький район: рятувальники опікуються забезпеченістю первинними засобами пожежогасіння зернозбиральної техніки та вмінням аграріїв користуватися ними
7 Серпня10:11 Маневицький район: на озерах Глибоке, Тросне та Завинське рятувальники навчали громадян правил безпеки під час відпочинку на водних об’єктах
7 Серпня09:55 Любомльський район: рятувальники продовжують рейди із запобігання пожеж під час жнивної кампанії
6 Серпня14:03 Ковельський район: рятувальники перевіряють наявність та справність первинних засобів пожежогасіння на техніці, що задіяна під час збирання врожаю зернових
6 Серпня13:12 Горохівський район: рятувальники отримали новий бойовий одяг
6 Серпня11:49 Правила безпечної поведінки на воді
6 Серпня11:35 На Волині рятувальники та екологи продовжують щодня наголошувати громадянам на відповідальності та виконанні правил пожежної безпеки під час жнивної кампанії
6 Серпня09:18 Ковельський район: рятувальники провели протипожежний інструктаж для працівників сільськогосподарського товариства «Дружба»
5 Серпня16:08 Старовижівський район: рятувальники провели аграріям додаткові інструктажі з правил пожежної безпеки
5 Серпня16:01 Ківерцівський район: рятувальники, екологи та працівники поліції об'єднали зусилля та продовжують проводити превентивні заходи для збереження врожаю- 2020
5 Серпня14:47 Волинська область: тривають рейди із запобігання пожеж під час жнивної компанії
Останні новини