ГоловнаОстанні новини10 Грудня, 2019р.
 Версія для друку

Волинська область: відбулась робоча нарада щодо організації позапланових перевірок протипожежного стану об'єктів з масовим перебуванням людей

Опубліковано: 10.12.2019, 14:52

10 грудня у Луцьку під головуванням заступника начальника Управління із запобігання надзвичайним ситуаціям У ДСНС у Волинській області полковника служби цивільного захисту Олега Билиці відбулась робоча нарада (у режимі відеоселектору) щодо організації позапланових перевірок протипожежного стану об'єктів з масовим перебуванням людей, закладів освіти, лікувальних установ та закладів соціальної сфери в області.

Зокрема Олег Билиця наголосив, що здійснення таких перевірок продиктоване вимогами сьогодення та повинне бути проведене у стислі терміни, але максимально ефективно. До учасників засідання були доведені вимоги останніх нормативно-правових актів у цій сфері та озвучено перелік об’єктів, що підлягають перевіркам.

Увагу присутніх акцентували на важливості посиленого контролю за станом евакуаційних виходів, наявністю первинних засобів пожежогасіння та справністю систем автоматичної пожежної сигналізації. Також йшлося про необхідність проведення системних протипожежних навчань, тренувальної евакуації та відпрацювань алгоритму дій на випадок пожежі.

«Трагедія, що трапилася в Одесі, вкотре засвідчила важливість дотримання правил пожежної безпеки та високу ціну, що доводиться платити за їх ігнорування, – наголосив Олег Билиця. – Тож усі заплановані заходи у цій сфері покликані виявили та врегулювати  фактори ризику у протипожежному забезпеченні навчальних закладів, об’єктів соціальної сфери, гуртожитків, геріатричних пансіонатів, автовокзалів та залізничних станцій, закладів охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, аби запобігти пожежам і нещасним випадкам на них».

22____2.jpg

11__1.jpg

333.jpg

У ДСНС України у Волинській області


   
Останні новини
23 Жовтня09:38 Шановні батьки! Не залишате дітей самих!
23 Жовтня09:33 Луцьк: рятувальники провели дезінфекцію 78 будинків, 123 під’їздів та територій загального користування
23 Жовтня09:16 Локачинський район: рятувальники вчились гасити пожежі на газовому родовищі
23 Жовтня09:09 Вогнеборці закликають громадян дотримуватися правил експлуатації засобів опалення під час обігріву оселі!
23 Жовтня09:01 Рятувальники здійснюють протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
22 Жовтня15:54 Рожищенський район: рятувальники інформують громадян про загрози осінньо-зимового періоду
22 Жовтня14:25 Волинська область: рятувальники проводять додаткові інструктажі з правил пожежної безпеки для членів виборчих дільниць
21 Жовтня16:29 Волинська область: рятувальники провели профілактичні бесіди з мешканцями села Видраниця
21 Жовтня15:58 З 21 жовтня по 1 листопада МВС переходить на посилений варіант несення служби
21 Жовтня11:04 Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті
21 Жовтня11:02 Рятувальники проводять перевірки об'єктів, де будуть розміщені виборчі дільниці, на відповідність нормам пожежної й техногенної безпеки
21 Жовтня10:36 Волинська область: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання у Любешівському ліцеї
21 Жовтня09:10 У ДСНС України обговорили готовність Служби до протидії загрозам осінньо-зимового періоду
21 Жовтня09:07 Вогнеборці нагадують громадянам правила безпечного обігріву помешкань
20 Жовтня16:56 Луцький район: рятувальники інструктували членів виборчих дільниць з питань пожежної безпеки
Останні новини