ГоловнаОстанні новини19 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Волинська область: розпочались командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту

Опубліковано: 19.11.2019, 10:24

19 листопада  на Волині розпочались командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Волинської області з визначенням стану готовності до вирішення завдань цивільного захисту у мирний час та в особливий період.

Перший етап командно-штабних навчань передбачає відпрацювання ввідної, відповідно до якої в області трапилась надзвичайна ситуація природного характеру регіонального рівня: 19 листопада близько 08:00 на території Волинської області пройшов буревій, що супроводжувався поривами вітру зі швидкістю понад 35 м/с, снігопадами з утворенням покриву до 250 мм, зниженням температури повітря до 0 – -5ºC.

Несприятливі погодні умови спричинили пошкодження у 4-х містах обласного значення та у всіх районах області, є загиблі та потерпілі, створено перешкоди на автошляхах державного та місцевого значення, підтоплені населені пункти, порушено нормальні умови життєдіяльності понад 18,9 тис. осіб.

В обласній державній адміністрації розпочалось засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС під керівництвом в.о. голови облдержадміністрації Олександра Киричука, опрацьовано та узагальнено інформацію про надзвичайну ситуацію, що надійшла від керівників та служб цивільного захисту міст обласного значення та усіх районів області, де зафіксовані наслідки ускладнень погодних умов.

Керівники спеціалізованих служб цивільного захисту доповіли про наявні сили і засоби, а також про переведення їх у режим надзвичайної ситуації для виконання дій за призначенням з ліквідації можливих наслідків надзвичайної ситуації. Визначені першочергові заходи та порядок проведення невідкладних робіт для надання допомоги постраждалим, ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, визначення суми матеріальних збитків.

В Управлінні ДСНС України у Волинській області організовано роботу мобільної оперативної групи для аналізу та оперативного реагування на обстановку, що склалася в області відповідно до задуму навчань, а також підготовки організаційно-розпорядчих документів з управління аварійно-рятувальними роботами. Відповідно до обстановки, всі підрозділи ДСНС в області переведені в режим надзвичайної ситуації на двозмінний режим чергування. В кризовому центрі Управління ДСНС області приступила до роботи оперативна група для збирання даних про обстановку, їх аналіз та узагальнення, прогнозування масштабів і наслідків НС, визначення головних напрямків ліквідації наслідків, складу і кількості сил цивільного захисту, необхідних для залучення до ліквідації наслідків НС, а також штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Оголошено збір особового складу Управління ДСНС області за сигналом «Збір. Аварія.»

Керівник навчань – директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Сергій Парталян окреслив загальний стан і завдання цивільного захисту в Україні й розповів про мету командно-штабних навчань: «За підсумком навчань комісія ДСНС України визначить стан готовності територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Волинської області та її ланок, а при виявленні факторів, що можуть вплинути на ступінь готовності, буде проведена аналітична робота та надана консультативна допомога для урегулювання ситуації».

 

 1111.jpg

44444.jpg

2222.jpg

DSC07591.JPG

DSC07636.JPG

DSC07642.JPG

 

У ДСНС України у Волинській області


   
Останні новини
11 Липня11:06 Погіршення погодних умов
11 Липня09:12 Рятувальники України нагадують правила безпечного поводження на воді під час пляжного сезону
10 Липня15:32 Волинські рятувальники розповіли, як вберегти життя та здоров'я, відпочиваючи на Світязі
10 Липня14:46 Волинська область: рятувальники провели інформування громадян міста Володимира-Волинського щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті
10 Липня13:01 Волинська область: піротехніки ДСНС знищили 8 боєприпасів часів Другої світової війни
9 Липня15:11 Волинська область: у Війницькій ОТГ рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням
9 Липня10:19 Волинська область: не допустити пожеж в оселях закликали рятувальники у місто Рожище
9 Липня09:55 Волинська область: у селищі Турійську рятувальники навчали громадян правил безпеки життєдіяльності
9 Липня09:29 Волинська область: рятувальники провели профілактичний рейд на Нововолинському міському озері
9 Липня09:23 Ковельський район: рятувальники інструктують працівників господарств з правил пожежної безпеки
8 Липня16:58 Білорусь передала ДСНС України гуманітарну допомогу для робіт з ліквідації наслідків підтоплень у західних регіонах країни
8 Липня11:33 Волинська область: рятувальники провели інформаційно-роз'яснювальну роботу в селі Галина Воля
8 Липня09:18 Волинська область: рятувальники ліквідували наслідки дорожньо-транспортної пригоди, що трапилася у Горохові
7 Липня16:28 Луцьк: рятувальники продовжують здійснювати заходи з дезинфекції
7 Липня13:23 Увага! Попередження про підвищення рівнів води!
Останні новини