ГоловнаОстанні новини1 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

Команда рятувальників Волинської області завоювала ІІІ місце на міжнародних змаганнях (ВІДЕО)

Опубліковано: 01.10.2019, 11:24

Команда волинських рятувальників здобула ІІІ загальнокомандне місце на VI Міжнародному турнірі «Кубок Одесос-2019» з пожежно-прикладного спорту, що відбувся наприкінці вересня у м.Варна, Болгарія.

Змагання проводились у наступних видах: підйом по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху, подолання 100-метрової смуги з перешкодами, бойове розгортання від пожежної мотопомпи, пожежна естафета 4х100 метрів.

Честь Волинської області захищали: майстри спорту Сергій Матвійчук, Андрій Римар, Роман Божук, Дмитро Герасименко, Василь Стасюк, кандидат в майстри спорту Володимир Климюк та тренери команди, заслужений майстер спорту Юрій Сафатюк, майстер спорту СРСР Ярослав Немченко.

Участь у змаганнях в Болгарії взяли 20 команд, з них 9 команд з інших країн (в тому числі команди з Волинської та Одеської областей України).

Завдяки високим результатам кожного з волинських спортсменів у особистому заліку, наша команда впевнено трималась у групі лідерів. У бойовому розгортанні від пожежної мотопомпи волинянам не вдалось покращити свій рекорд, який є одночасно рекордом України, але все ж таки наші спортсмени продемонстрували хороший результат і це дозволило перед останнім, вирішальним видом – пожежною естафетою, боротись за медалі змагань.

У пожежній естафеті волиняни могли розраховувати тільки на одну спробу, оскільки кількість учасників команди не дозволяла виставити ще одну команду з 4-х спортсменів. Це, певною мірою, підвищувало відповідальність за ціну помилки. І, до честі наших спортсменів-рятувальників, виступ у пожежній естафеті вдався їм вдалим! П’яте місце в останньому виді змагань (а поступились лідеру менше 4с), дозволило розділити другу і третє сходинки п’єдесталу пошани у загальнокомандному заліку з командою Румунії.

У турнірі брали участь також і дівчата-рятувальниці. Жінки змагались у наступних видах: підйом по штурмовій драбині у вікно 2-го поверху, подолання 100-метрової смуги з перешкодами, бойове розгортання від пожежної мотопомпи, пожежна естафета 4х100 метрів. Волинянка Юлія Гаврилюк здобула срібну нагороду в подоланні 100-метрової смуги з перешкодами і впевнено виграла у своїх суперниць в підйомі у вікно 2-го поверху по штурмовій драбині!

ВІДЕО: https://youtu.be/fCqvCOGimuE

 

111.jpg

555.jpg

1.jpg

333.jpg

6666.jpg

 8.jpg

6.jpg

 5.jpg 

 

 

Управління ДСНС у Волинській області


   
Останні новини
9 Квітня12:26 Волинська область: тривають перевірки дотримання вимог пожежної і техногенної безпеки на автозаправних станціях
9 Квітня12:22 У Луцьку підбито підсумки обласного етапу Конкурсу дитячих робіт «Рятувальники очима дітей»
9 Квітня09:12 Закладами освіти крокує Тиждень безпеки дитини
9 Квітня08:27 Тривають пожежно-профілактичні заходи в населених пунктах
8 Квітня15:34 Рятувальники провели урок безпеки у Володимир-Волинському ліцеї "Центр освіти"
8 Квітня15:25 Луцьк: рятувальники відпрацювали документи оперативного реагування (ВІДЕО)
8 Квітня15:25 Рятувальники інструктували жителів Доросинівської громади з питань пожежної безпеки
8 Квітня11:20 На Волині рятувальники інструктували духовенство щодо заходів пожежної безпеки під час Великодня. ФОТО
8 Квітня10:35 Волинські рятувальники провели заняття на свіжому повітрі (ВІДЕО)
8 Квітня10:18 Камінь-Каширський район: тривають профілактичні заходи для запобігання пожежам у житлі та в екосистемах
8 Квітня10:03 Рятувальники провели урок безпеки у закладі освіти
8 Квітня10:00 У смт Ратне рятувальники провели Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для учнів навчально-виробничого комбінату
8 Квітня09:50 Рятувальники розповіли про свою роботу дітям (ВІДЕО)
8 Квітня08:42 смт Маневичі: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на об’єкті харчової промисловості
7 Квітня10:10 Рятувальники проводять просвітницьку роботу серед учнів та закликають відповідально ставитись до правил безпеки
Останні новини