ГоловнаОстанні новини25 Вересня, 2019р.
 Версія для друку

Інформація щодо проведення Управлінням ДСНС України у Волинській області перевірок стану техногенної та пожежної безпеки об’єктів з масовим відпочинком людей, зокрема готелів та закладів відпочинку і оздоровлення

Опубліковано: 25.09.2019, 08:00

Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області на виконання  доручення Прем’єр-міністра України № 27938/0/1-19 від 17.08.2019 розпочато перевірки місць відпочинку людей, зокрема готелів та закладів відпочинку і оздоровлення. Перевіркам підлягають 114 зазначених об’єктів.

Станом на 25 вересня 2019 року проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки на 65 об’єктах.

За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами У ДСНС України у Волинській області заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 46 керівників та відповідальних посадових осіб закладів.

Під час перевірок вищезазначених об’єктів виявлено 571 порушеньз них 94 порушень не усунуто протягом попередніх років: на 25 об’єктах відсутні або несправні автоматичні системи протипожежного захисту, на 4 об’єктах – зовнішнє протипожежне водопостачання, на 4 об’єктах  експлуатація обладнання, електроустановок, електропроводів та кабелів не відповідає вимогам нормативних документів, на 10 об’єктах необхідно перепланувати шляхи евакуації, 6 об’єктів потребують обладнання первинними засобами пожежогасіння.

Також за результатами перевірок подано до Волинського окружного адміністративного суду 5 позовних заяв на призупинення експлуатації об’єкта.

Одночасно з метою попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності громадян під час перебування у вищевказаних закладах У ДСНС України у Волинській області проведено профілактично-роз’яснювальну роботу.

Так, проблемні питання протипожежного захисту цих закладів постійно висвітлюються у засобах масової інформації всіх рівнів: на телебаченні –   4 рази, по радіо – 63 рази, висвітлено в газетах і журналах 2 публікації, в інтернет-виданнях – 23, розповсюджено серед населення понад 100 примірників друкованої продукції (листівки, буклети тощо), проведено з обслуговуючим персоналом закладів понад 70 протипожежних інструктажів.

Посадовими особами У ДСНС України у Волинській області до органів влади та органів місцевого самоврядування надіслано понад 7 інформацій про стан протипожежного захисту зазначених об’єктів.

У ДСНС України у Волинській області


   
Останні новини
6 Липня09:21 Волинська область: рятувальники нагадують основні правила поведінки на воді
3 Липня13:10 Волинські рятувальники підбили підсумки роботи у І півріччі та визначили пріоритети у подальшій діяльності
3 Липня11:59 Волинські рятувальники продовжують надавати допомогу населенню Карпатському регіону
3 Липня09:42 Рятувальники застерігають: будьте обережні під час грози
3 Липня09:39 Волинська область: тривають заходи із подолання пандемії
2 Липня15:31 Волинська область: проводяться заходи для запобігання пожежам
2 Липня11:01 Волинські рятувальники отримали лист подяки від сільської громади з Прикарпаття за відмінну роботу з ліквідації наслідків повені
2 Липня08:46 Увага! Попередження про підвищення рівнів води!
2 Липня08:41 ДСНС закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах!
1 Липня08:40 Будьте обережні при виявленні вибухонебезпечних предметів!
30 Червня08:20 ДСНС закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах!
26 Червня14:55 Служба порятунку нагадує громадянам: будьте обережні під час відпочинку на воді!
26 Червня10:45 Волинська область: психологиня ДСНС вивчила соціально-психологічний клімат у колективі пожежно-рятувального підрозділу
25 Червня15:01 Локачинський район: рятувальники проводять роботу з підвищення рівня знань працівників підприємств з правил пожежної безпеки
25 Червня08:45 Волинські рятувальники вирушили на ліквідацію наслідків негоди у Карпатському регіоні (ВІДЕО)
Останні новини