ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 5951

Останні новини

23 Жовтня09:38 Шановні батьки! Не залишате дітей самих!
Шановні батьки! Закликаємо не залишати дітей самих! Навіть кілька хвилин без вашої уваги та контролю можуть бути трагедією. Діти сприймають світ по-іншому і не бачать небезпеки там, де це для нас очевидно.
23 Жовтня09:33 Луцьк: рятувальники провели дезінфекцію 78 будинків, 123 під’їздів та територій загального користування
22 жовтня у Луцьку для недопущення поширення коронавірусної інфекції рятувальники продовжили здійснювати дезінфекційні заходи у потенційно небезпечних місцях.
23 Жовтня09:16 Локачинський район: рятувальники вчились гасити пожежі на газовому родовищі
22 жовтня рятувальники 15-ї ДПРЧ смт Локачі провели гарнізонні тактико-спеціальне навчання на території Локачинського цеху з видобутку нафти, газу і конденсату.
23 Жовтня09:09 Вогнеборці закликають громадян дотримуватися правил експлуатації засобів опалення під час обігріву оселі!
Зниження температурних показників спонукає громадян активніше використовувати засоби опалення для обігріву оселі: електрообігрівачі, печі, газові прилади тощо. При цьому, в осінньо-зимовий період в рази збільшується статистика займань у житловому секторі, що часто спричинено нехтуванням людей правилами пожежної безпеки. Наслідки такого недбальства можуть бути вельми трагічними. Лише протягом минулої доби у житловому секторі сталося 80 пожеж!
23 Жовтня09:01 Рятувальники здійснюють протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
З метою недопущення поширення коронавірусної інфекції на території нашої держави, фахівці Служби порятунку продовжують проводити дезінфекцію у населених пунктах України в місцях масового скупчення людей.
22 Жовтня15:54 Рожищенський район: рятувальники інформують громадян про загрози осінньо-зимового періоду
З метою запобігання загибелі людей на пожежах працівники Рожищенського районного відділу Управління області провели інформування громадян про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті.
22 Жовтня14:25 Волинська область: рятувальники проводять додаткові інструктажі з правил пожежної безпеки для членів виборчих дільниць
22 жовтня працівники Луцького міськрайвідділу та Любомльського районного відділу УДСНС у Волинській області провели додаткові інструктажі з пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях.
21 Жовтня16:29 Волинська область: рятувальники провели профілактичні бесіди з мешканцями села Видраниця
21 жовтня рятувальники провели профілактичні бесіди з громадянами у селі Видраниця Ратнівського району. Вони нагадали селянам правила пожежної безпеки у побуті та екосистемах, звертаючи увагу у першу чергу на дотриманні правил безпеки під час використання електричних та газових приладів. Зокрема рятувальники порадили людям уникати перевантаження електромережі та не використовувати саморобні або несправні побутові електрообігрівачі.
21 Жовтня15:58 З 21 жовтня по 1 листопада МВС переходить на посилений варіант несення служби
Під час селекторної наради перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий заявив, що з 21 жовтня по 1 листопада МВС переводиться на посилений варіант несення служби.
21 Жовтня11:04 Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті
Пожежі у побуті, на жаль, явище нерідкісне. Через власну недбалість та нехтування елементарними протипожежними правилами, громадяни наражають на небезпеку власне життя та здоров’я, а також свою оселю і майно. Найстрашніше, що через безвідповідальність однієї людини можуть постраждати інші – члени родини, сусіди або ж співмешканці багатоквартирного будинку. Особливої актуальності ця проблема набуває в осінньо-зимовий період, коли для обігріву помешкань громадяни застосовують пічне опалення, каміни та електричні прилади.
21 Жовтня11:02 Рятувальники проводять перевірки об'єктів, де будуть розміщені виборчі дільниці, на відповідність нормам пожежної й техногенної безпеки
Для забезпечення належного рівня пожежної безпеки та з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій під час підготовки і проведення місцевих виборів, які відбудуться в Україні вже цієї неділі, фахівці Служби порятунку на території всієї країни здійснюють обстеження об’єктів, де діятимуть виборчі дільниці.
21 Жовтня10:36 Волинська область: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання у Любешівському ліцеї
20 жовтня у Любешові працівники ДСНС провели гарнізонні тактико-спеціальні навчання на території опорного закладу загальної середньої освіти Любешівського ліцею.
21 Жовтня09:10 У ДСНС України обговорили готовність Служби до протидії загрозам осінньо-зимового періоду
20 жовтня у режимі відеоконференції відбулося засідання Колегії ДСНС під головуванням Голови Служби Миколи Чечоткіна та за участі представників територіальних органів і підпорядкованих підрозділів ДСНС України, науково-дослідних установ й організацій сфери управління. Під час заходу про виклики, з якими зіштовхнулася Служба порятунку в цьому році, звітував Перший заступник Голови ДСНС України Олег Мельчуцький. Особливу увагу він звернув на причини та наслідки масштабних лісових пожеж, які нещодавно вирували на Луганщині. Зміна клімату та глобальне потепління сприятимуть виникненню подібних пожеж у майбутньому, що вимагає готовності підрозділів ДСНС до можливих загроз, – наголосив Перший заступник Голови.
21 Жовтня09:07 Вогнеборці нагадують громадянам правила безпечного обігріву помешкань
У період похолодання та із початком опалювального сезону, зазвичай різко зростає кількість пожеж у помешканнях громадян. Зазвичай, до цього призводить необережне використання електрообігрівачів та опалювальних печей, їхня несправність, перевантаження електромереж, тощо. У більшості випадків пожежі трапляються з вини самих громадян. Адже підготовка котлів, печей, димоходів, а також обігрівачів до безпечної роботи це — обов’язок саме мешканців будинків. Так, в осінньо-зимовий період кількість пожеж, що виникає у житловому секторі може досягати більше 150 випадків на добу.
20 Жовтня16:56 Луцький район: рятувальники інструктували членів виборчих дільниць з питань пожежної безпеки
20 жовтня працівники Луцького міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Волинській області провели протипожежні інструктажі з членами виборчих дільниць у місті Луцьку та Луцькому районі.
20 Жовтня12:48 Любомльський район: рятувальники нагадали громадянам вимоги пожежної безпеки у побуті, актуальні для осінньо-зимового періоду
Щоб запобігти пожежам у житлі, 20 жовтня працівники Любомльського відділу Управління ДСНС України у Волинській області провели профілактичне протипожежне відпрацювання у житловому секторі смт Головне Любомльського району.
20 Жовтня09:12 Вогнеборці нагадують громадянам правила безпечного обігріву помешкань
У період похолодання та із початком опалювального сезону, зазвичай різко зростає кількість пожеж у помешканнях громадян. Зазвичай, до цього призводить необережне використання електрообігрівачів та опалювальних печей, їхня несправність, перевантаження електромереж, тощо. У більшості випадків пожежі трапляються з вини самих громадян. Адже підготовка котлів, печей, димоходів, а також обігрівачів до безпечної роботи це — обов’язок саме мешканців будинків.
19 Жовтня15:49 Волинська область: рятувальники завершили перевірку виборчих дільниць та провели інструктажі з правил пожежної безпеки
19 жовтня співробітники Володимир-Волинського міськрайвідділу Управління ДСНС у Волинській області провели інформування керівників виборчих дільниць міста Володимир-Волинський про правила пожежної безпеки під час виборчого періоду.
19 Жовтня14:53 Волинська область: рятувальники провели з громадянами бесіди щодо дотримання ними правил пожежної безпеки у побуті в період низьких температур
19 жовтня з метою запобігання пожеж в житловому секторі в осінньо-зимовий період в селі Крухиничі Локачинського району проведено масово-роз'яснювальну роботу серед населення. До даного заходу залучено працівників ДПРЧ-15 смт. Локачі та працівників сільської ради.
19 Жовтня10:19 Віртуальний День відкритих дверей в Національному університеті цивільного захисту України
У Національному університеті цивільного захисту України відбувся День відкритих дверей у віртуальному форматі.
19 Жовтня09:25 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 24 особи та ліквідували 1 тис. 112 пожеж
Упродовж минулого тижня (з 12.10 по 18.10) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
19 Жовтня08:50 Рятувальники нагадують громадянам правила безпечного обігріву помешкань
У період похолодання та із початком опалювального сезону, зазвичай різко зростає кількість пожеж у помешканнях громадян. Зазвичай, до цього призводить необережне використання електрообігрівачів та опалювальних печей, їхня несправність, перевантаження електромереж, тощо. У більшості випадків пожежі трапляються з вини самих громадян. Адже підготовка котлів, печей, димоходів, а також обігрівачів до безпечної роботи це — обов’язок саме мешканців будинків. Так, в осінньо-зимовий період кількість пожеж, що виникає у житловому секторі може досягати більше 150 випадків на добу.
19 Жовтня08:47 Рятувальники закликають дорослих дбати про безпеку дітей у побуті та поза оселею
Безпека дітей завжди у пріоритеті рятувальників. Молоде покоління — це майбутнє нашої нації, і від того, які цінності та звички дорослі закладуть у дитину в юному віці, залежить наскільки безпечною буде її життєдіяльність, та добробут її оточення. Батьки повинні змалечку проводити з дітьми профілактичні бесіди та навчати їх елементарним правилам безпеки, а також алгоритму дій у разі виникнення чи потрапляння у ту чи іншу надзвичайну ситуацію. Інакше, через недбалість та безвідповідальність дорослих і нехтування правилами безпеки дітьми, можливе виникнення трагічних подій — пошкодження майна, знищення екосистем та навіть загибель людей.
16 Жовтня15:21 Ратнівський район: рятувальники інструктували мешканців райцентру з питань пожежної безпеки у побуті
16 жовтня працівники Ратнівського районного сектору та 14-ої Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Волинській області провели профілактичне відпрацювання житлового сектора в смт Ратне.
16 Жовтня15:09 Маневицький район: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на території адмінбудівлі
16 жовтня відбулись гарнізонні тактико-спеціальні навчання на території Маневицької районної державної адміністрації.

    Твіт