ГоловнаНадзвичайні події31 Серпня, 2018р.
 Версія для друку

За минулу добу в області виникло 5 пожеж

Опубліковано: 31.08.2018, 15:42

За минулу добу рятувальники ліквідували 5 пожеж в області, одна з яких виникла через підпал посуші та чагарників. Це вже 70 пожежа на відкритих ділянках місцевості ( де горять трава, сміття тощо).

Так, 30 серпня працівники Камінь-Каширського районного відділу  УДСНС Україниу у Волинській області разом з представниками правоохоронних органів  організували  профілактичні рейди серед населення щодо недопущення пожеж в екосистемах району.

 Під час проведення превентивних заходів  зясувалося, що мешканець  міста Каменя-Каширського 1993 р.н нещодавно спалював траву з чагарниками у селі Підцир’я Камінь-Каширського району, що спричинило виникненню та розповсюдженню пожежі на площі 0,1 гектара.

Матеріали по факту підпалу оформлені відповідно до вимог чинного законодавства та передані до Державної екологічної інспекції у Волинській області для притягнення паліїя до адміністративної відповідальності.

 

Шановні громадяни, вкотре нагадуємо, що спалювання сухої рослинності завдає великої шкоди довкіллю та наражає на небезпеку людське життя і здоров’я.

Ст. 77-1 КУпАП. Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, -тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 IMG_8264.JPGIMG_8265.JPG

УДСНС України у Волинській області


   
Надзвичайні події
22 Березня10:14 Волинська область: через спалювання сухої трави у Ковелі пошкоджено дачний будинок
21 Березня14:15 На Волині сапери ДСНС знешкодили 11 боєприпасів часів минулих воєн
21 Березня12:31 Минулої доби на Волині рятувальники ліквідували 5 пожеж сухої трави, триває гасіння пожежі на торф’янику
21 Березня11:39 Волинська область: протягом доби рятувальники ліквідували декілька пожеж в житловому секторі
21 Березня09:16 На Волині працівники ДСНС під час пожежі сухої трави врятували зайчика
18 Березня09:26 На Волині протягом тижня рятувальники ліквідували 30 пожеж
14 Березня11:42 На Волині сапери ДСНС знешкодили 10 боєприпасів часів минулих воєн
13 Березня09:38 У Луцькому районі рятувальники ліквідували пожежу сухої трави. Палія виявила інспектор з благоустрою Княгининівської ОТГ
12 Березня12:05 Волинська область: події за минулу добу
11 Березня11:01 За минулий тиждень рятувальники ліквідували 76 пожеж, що трапилися на території Волинської області
11 Березня10:01 Волинська область: протягом доби рятувальники ліквідували 11 пожеж
10 Березня09:45 Протягом минулої доби рятувальники ліквідували 15 пожеж в екосистемах
7 Березня08:07 У Луцьку водолази вилучили з ріки Стир тіло загиблого пенсіонера
6 Березня11:50 Волинська область: рятувальники ліквідували 4 загорання сухої трави та продовжують гасити пожежу торфу у Любешівському районі
5 Березня16:11 Волинська область: сапери ДСНС знешкодили артснаряд часів Другої Світової війни
Надзвичайні події