ГоловнаНадзвичайні події
Знайдено: 1884

Надзвичайні події

23 Жовтня09:01 Довідка про участь підрозділів служби "101" у ліквідації пожеж, надзвичайних ситуацій та некласифікованих подій на території Волинської області за 22 жовтня 2020 року
22 жовтня підрозділи Управління ДСНС України у Волинській області здійснили 62 виїзда для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів, проведення навчань та тренувань. Хибних викликів – 1.
23 Жовтня08:56 Ковельський район: рятувальники ліквідували пожежу в дерев’яному житловому будинку
22 жовтня о 21:33 до служби «101» надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яному житловому будинку на вулиці Польовій в с.Дубове Ковельського району. На пожежу виїхали рятувальники 4-ї та 19 Державних пожежно-рятувальних частин Управління ДСНС у Волинській області.
22 Жовтня10:59 Волинська область: за добу рятувальники провели дезінфекцію 83-х об’єктів
Рятувальники підрозділів Управління ДСНС у Волинській області продовжують вживати заходів для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.
22 Жовтня09:47 Довідка про участь підрозділів служби "101" у ліквідації пожеж, надзвичайних ситуацій та некласифікованих подій на території Волинської області за 21 жовтня 2020 року
21 жовтня підрозділи Управління ДСНС області здійснили 52 виїзди для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів, проведення навчань та тренувань.
22 Жовтня09:43 Волинська область: від пожежі врятовано житловий будинок
22 жовтня о 03:59 до служби «101» надійшло повідомлення про пожежу в цегляному 2-поверховому житловому будинку в смт Мар’янівка Горохівського району.
21 Жовтня12:19 Луцьк: винести хвору жінку з квартири медикам допомогли рятувальники
Рятувальників турбують за різних обставин. Сьогодні у Луцьку без їхньої допомоги не обійшлися лікарі швидкої допомоги.
21 Жовтня10:58 Волинська область: за минулу добу рятувальники провели дезінфекцію 88 об’єктів
Для недопущення поширення коронавірусної інфекції рятувальники продовжують здійснювати дезінфекційні заходи у потенційно небезпечних місцях. Загалом за минулу добу проведено дезінфекцію 88 об’єктів в обласному центрі.
21 Жовтня08:39 Довідка про участь підрозділів служби "101" у ліквідації пожеж, надзвичайних ситуацій та некласифікованих подій на території Волинської області за 20 жовтня 2020 року
20 жовтня підрозділи Управління ДСНС України у Волинській області здійснили 58 виїздів для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів, проведення навчань та тренувань. Хибних викликів – 1.
20 Жовтня14:20 Луцьк: рятувальники надали допомогу хворій жінці літнього віку
20 жовтня рятувальники 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини м.Луцька Управління ДСНС у Волинській області здійснили виїзд для проведення аварійно-рятувальних робіт на вулиці Гулака Артемовського.
20 Жовтня09:10 Довідка про участь підрозділів служби "101" у ліквідації пожеж, надзвичайних ситуацій та некласифікованих подій на території Волинської області за 19 жовтня 2020 року
19 жовтня підрозділи Управління ДСНС України у Волинській області здійснили 56 виїздів для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів, проведення навчань та тренувань. Хибних викликів – 0.
19 Жовтня15:51 Луцьк: рятувальники провели дезінфекцію 15 будинків, 55 під’їздів та територій загального користування
У Луцьку для недопущення поширення коронавірусної інфекції рятувальники продовжують здійснювати дезінфекційні заходи у потенційно небезпечних місцях. Зокрема 19 жовтня працівники 1-ї, 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Луцька та хіміки аварійно-рятувального загону УДСНС України у Волинській області дезінфікували 37 житлових будинків.
19 Жовтня14:30 Луцький район: на місці пожежі виявлено загиблу людину
19 жовтня до служби «101» надійшло повідомлення про пожежу в с.Новостав Луцького району – люди повідомили про дим та вогонь на території господарства місцевого мешканця.
19 Жовтня10:39 За минулий тиждень волинські піротехніки вилучили та знищили понад 27 вибухонебезпечних предметів
За минулий тиждень піротехніки Управління ДСНС України у Волинській області знищили 27 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, виявлені мешканцями у Ківерцівського, Турійського, Локачинського, Володимир-Волинського та Луцького районів.
19 Жовтня09:34 Довідка про участь підрозділів служби «101» у ліквідації пожеж, надзвичайних ситуацій та некласифікованих подій на території Волинської області за минулий тиждень 12 – 18 жовтня 2020 року
За минулий тиждень підрозділи Управління ДСНС України у Волинській здійснили 9 виїздів на проведення аварійно-рятувальних робіт, ліквідували 11 пожеж.
16 Жовтня10:25 Довідка про участь підрозділів служби "101" у ліквідації пожеж, надзвичайних ситуацій та некласифікованих подій на території Волинської області за 15 жовтня 2020 року
15 жовтня підрозділи Управління ДСНС України у Волинській області здійснили 52 виїзди для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів, проведення навчань та тренувань. Хибних викликів – 0.
15 Жовтня11:20 Волинська область: піротехніки за добу розмінували 18 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни
Напередодні свята, 13 жовтня, у трьох районах сапери ДСНС Волині вилучили та знешкодили арсенал застарілих боєприпасів, виявлених у лісових зонах свідомими громадянами.
15 Жовтня08:34 Довідка про участь підрозділів служби "101" у ліквідації пожеж, надзвичайних ситуацій та некласифікованих подій на території Волинської області за 14 жовтня 2020 року
14 жовтня підрозділи Управління ДСНС України у Волинській області здійснили 20 виїздів для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів, проведення навчань та тренувань. Хибних викликів – 0.
13 Жовтня12:11 Волинська область: рятувальники за минулу добу провели дезінфекцію 57 об’єктів
Рятувальники продовжують здійснювати дезінфекційні заходи у потенційно небезпечних місцях. Загалом за минулу добу проведено дезінфекцію 57 об’єктів в обласному центрі.
13 Жовтня10:29 Від початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 55 тисяч вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Лише впродовж минулої доби, 12 жовтня, здійснено 31 виїзд, під час яких виявлено 166 боєприпасів. Так, працівники групи піротехнічних робіт у Волинській області вилучили та знешкодили 6 боєприпасів часів Другої світової війни, які були виявлені напередодні поблизу міста Ківерці, у Локачинському та Ківерцівському районах.
13 Жовтня10:23 Довідка про участь підрозділів служби "101" у ліквідації пожеж, надзвичайних ситуацій та некласифікованих подій на території Волинської області за 12 жовтня 2020 року
12 жовтня підрозділи Управління ДСНС України у Волинській області здійснили 45 виїздів для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів, проведення навчань та тренувань. Хибних викликів – 0.
12 Жовтня16:51 Волинська область: сапери ДСНС знищили 6 боєприпасів часів минулої війни
З початку року у Волинській області піротехніки ДСНС України вилучили та знищили 860 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Сьогодні, 12 жовтня, працівники групи піротехнічних робіт АРЗ УДСНС України у Волинській області вилучили та знешкодили 6 боєприпасів часів Другої світової війни, які були виявлені напередодні поблизу міста Ківерці, у Локачинському та Ківерцівському районах.
12 Жовтня10:48 Довідка про участь підрозділів служби «101» у ліквідації пожеж, надзвичайних ситуацій та некласифікованих подій на території Волинської області за минулий тиждень 5 – 11 жовтня 2020 року
За минулий тиждень підрозділи Управління ДСНС України у Волинській здійснили 12 виїздів на проведення аварійно-рятувальних робіт, ліквідували 15 пожеж.
9 Жовтня11:00 Волинська область: за минулу добу рятувальники здійснили дезінфекцію 33 об’єктів для попередження поширенню вірусу COVID-19
Для недопущення поширення коронавірусної інфекції на території волинського краю та за зверненнями, що надходять від місцевих органів влади, рятувальники здійснюють дезінфекційні заходи у потенційно небезпечних місцях. Загалом за добу проведено дезінфекцію 33 об’єктів. Зокрема в обласному центрі працівники 25-ї Державної пожежно-рятувальної частин міста Луцька дезінфікували 10 житлових будинків, 11 під’їздів на вулицях Кравчука та Ветеранів, проспектах - Молоді, Перемоги та Соборності, при цьому залучено 2 одиниці техніки та 7 чоловік особового складу.
9 Жовтня10:05 Довідка про участь підрозділів служби "101" у ліквідації пожеж, надзвичайних ситуацій та некласифікованих подій на території Волинської області за 8 жовтня 2020 року
Підрозділами Управління ДСНС України у Волинській області впродовж минулої доби 28 вересня для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів, проведення навчань та тренувань здійснено 72 виїзди, аварійно-рятувальні роботи -1, хибні виклики - 0.
8 Жовтня15:48 Луцьк: рятувальники на території провели практичні нічні перевірочні заняття на території Луцького клінічного полового будинку
7 жовтня працівники 1-ї та 25-ої ДПРЧ УДСНС України у Волинській області провели практичні нічні перевірочні заняття на території Луцького клінічного полового будинку. Проведення таких навчань - це можливість перевірити готовність до реагування на надзвичайні ситуації та пожежі, а також тренування особового складу залучених підрозділів щодо практичної діяльності при проведенні рятувальних та інших невідкладних робіт.

    Твіт