ГоловнаОстанні новини13 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

Горохівський район: рятувальники навчали старшокласників основам цивільного захисту

Опубліковано: 13.02.2019, 09:30

12 лютого співробітники Горохівського районного відділу Управління ДСНС України у Волинській області провели профілактично-роз’яснювальну бесіду зі старшокласниками загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Новосілки Горохівського району. Важливу увагу під час спілкування з дітьми рятувальники приділили роз’ясненню правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів на відкритих територіях та у місцях масового перебування людей.

Насамперед співробітники ДСНС провели анкетування, щоб з’ясувати, чи знають діти, що таке вибухонебезпечні предмети та чому такі знахідки заборонено зачіпати. Як з’ясувалося, актуальними для школярів були відомості щодо поведінки під час виявлення підозрілих предметів у велелюдних місцях та роз’яснення дій під час терористичних загроз.

Фахівці ДСНС детально розповіли школярам про небезпеку, що несуть у собі підозрілі предмети, пояснили, як діяти та куди звертатися у випадку їх виявлення.

Крім того, під час зустрічі співробітники Служби порятунку розповіли учням про особливості служби в підрозділах ДСНС України та закликали у майбутньому поповнювати лави рятувальників.

IMG_114519.jpg IMG_114600.jpg

У ДСНС України у Волинській області 


   
Останні новини
21 Лютого12:11 На Волині рятувальники навчали громадян правил пожежної безпеки у побуті
21 Лютого08:39 На Волині психолог ДСНС провів тестування з професійно-психологічного відбору кандидатів на навчання до профільних вишів
20 Лютого14:40 На Волині рятувальники провели навчання на об’єктах освітньої галузі
20 Лютого14:12 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
20 Лютого12:49 На Волині рятувальники закликали любителів зимової риболовлі не виходити на хистку кригу
20 Лютого12:28 На Волині рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на Маневицькому торфозаводі
20 Лютого09:33 У Горохові рятувальники навчали громадян правилам безпеки
20 Лютого09:27 Рятувальники навчали громадян основним правилам цивільного захисту
20 Лютого08:58 На Волині рятувальники провели пожежно-тактичні навчання на території електропідстанції
19 Лютого15:57 На Волині працівники місцевої пожежної команди провели для школярів Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
19 Лютого12:26 Управління ДСНС України у Волинській області закликає громадян відмовитися від звички спалювання сухої трави, сміття та чагарників!
19 Лютого12:23 Волинська область: у Ківерцівському центрі зайнятості рятувальники провели роз’яснювальну роботу серед непрацюючого населення в рамках освітнього проекту «Школа безпеки та порядку»
19 Лютого12:14 Волинська область: у селищі Любешів рятувальники провели тактико-спеціальні навчання у будівлі центральної районної лікарні
19 Лютого11:44 Волинська область: рятувальники провели бесіду в центрі зайнятості
19 Лютого11:11 Волинська область: працівники ДСНС проводять профілактичні інструктажі серед громадян у приватному житловому секторі
Останні новини