ГоловнаОстанні новини1 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

На Волині фахівці служби порятунку провели професійно-психологічний відбір кандидатів на навчання до навчальних закладів ДСНС

Опубліковано: 01.02.2019, 15:03

 1 лютого психологом Управління ДСНС України у Волинській області здійснено заходи професійно-психологічного відбору кандидатів до вступу в навчальні заклади ДСНС України.

У співбесідах з кандидатами отримано інформацію про умови їх виховання, навчання, професійну спрямованість, особливості спілкування і поведінки. Крім цього, психологом надано інформацію про основні вимоги, які висуваються до працівника ДСНС, порівняно з власними індивідуально-психологічними якостями, з метою формування у них об’єктивного уявлення про службу та усвідомленої мотивації до навчання та подальшої служби в системі ДСНС України.

Потрібно відзначити, що заходам професійної орієнтації, надання консультативної та інформаційної допомоги у правильному виборі професії або спеціальності надається важливе значення. Адже так буває, що робота, замість того, щоб приносити людині задоволення і радість самореалізації, часто призводить до серйозних страждань і відчуття невдалості всього життя. Невдале професійне самовизначення і самореалізація може стати серйозною причиною багатьох власне психологічних та життєвих проблем.

Психологічне обстеження здійснювалося за напрямками діагностики рівня інтелекту та психодіагностики особистісних якостей. За результатами проведеної роботи буде визначено підсумковий рівень інтелектуально-мотиваційної готовності кандидатів до вступу в навчальні заклади ДСНС України.

 

                    1.jpg   2.jpg

                    3.jpg   4.jpg

У ДСНС України у Волинській області


   
Останні новини
21 Лютого12:11 На Волині рятувальники навчали громадян правил пожежної безпеки у побуті
21 Лютого08:39 На Волині психолог ДСНС провів тестування з професійно-психологічного відбору кандидатів на навчання до профільних вишів
20 Лютого14:40 На Волині рятувальники провели навчання на об’єктах освітньої галузі
20 Лютого14:12 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
20 Лютого12:49 На Волині рятувальники закликали любителів зимової риболовлі не виходити на хистку кригу
20 Лютого12:28 На Волині рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на Маневицькому торфозаводі
20 Лютого09:33 У Горохові рятувальники навчали громадян правилам безпеки
20 Лютого09:27 Рятувальники навчали громадян основним правилам цивільного захисту
20 Лютого08:58 На Волині рятувальники провели пожежно-тактичні навчання на території електропідстанції
19 Лютого15:57 На Волині працівники місцевої пожежної команди провели для школярів Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
19 Лютого12:26 Управління ДСНС України у Волинській області закликає громадян відмовитися від звички спалювання сухої трави, сміття та чагарників!
19 Лютого12:23 Волинська область: у Ківерцівському центрі зайнятості рятувальники провели роз’яснювальну роботу серед непрацюючого населення в рамках освітнього проекту «Школа безпеки та порядку»
19 Лютого12:14 Волинська область: у селищі Любешів рятувальники провели тактико-спеціальні навчання у будівлі центральної районної лікарні
19 Лютого11:44 Волинська область: рятувальники провели бесіду в центрі зайнятості
19 Лютого11:11 Волинська область: працівники ДСНС проводять профілактичні інструктажі серед громадян у приватному житловому секторі
Останні новини