ГоловнаОстанні новини1 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

Волинська область: рятувальники розпочинають реалізацію проекту міжнародної технічної допомоги, що співфінансується Європейським Союзом

Опубліковано: 01.02.2019, 15:00

24 січня у м. Седльце (Мазовецьке воєводство, Польща) підписано угоду про партнерство щодо реалізації проекту «Ефективна координація рятувальних операцій у субрегіоні Остроленка-Седльце та Волинській області», в якому Управління ДСНС у Волинській виступає Бенефіціаром №1, а Головним партнером – муніципалітет міста Седльце.

Проект отримає співфінансування в рамках пріоритету «Безпека» Програми транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна 2014-2020 Європейського інструменту сусідства. Проект буде реалізуватися у партнерстві між:

- Муніципалітетом м.Седльце (головний бенефіціар, відповідальний за управління проектом)

- Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області,

- Гміною Корчев Мазовецького воєводства,

- Управлінням Державної пожежної охорони в м.Седльце Мазовецького воєводства Польщі.

Загальний бюджет проекту - 1 838 209,00 EUR, в тому числі співфінансування з ЄС - 1 652 119,09 євро (89,88% від вартості проекту). Зокрема, співфінансування для Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій на Волині - 672 491,70 євро.

Спільною проблемою для польської та української сторони є поліпшення пожежної безпеки на прикордонній території. Реалізація проекту принесе користь польській та українській прикордонній зоні, включаючи її мешканців. Як польська, так і українська сторони будуть закуповувати нові протипожежні засоби та спеціальне обладнання, адаптовані до характеру діяльності кожного партнера.

Партнери придбають спеціальні пожежно-рятувальні автомобілі: по дві одиниці для Управління Державної пожежної охорони в м.Седльце та Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій на Волині, один автомобіль для гміни Корчев.

Проект також передбачає створення навчальних комплексів для підготовки рятувальників-газодимозахисників (у м.Луцьку та м.Седльце), розвиток співпраці пожежників з Польщі та України: спільні навчання, тренування, спортивні змагання. Це дозволить підвищити рівень професійної майстерності та здійснити обмін досвідом діяльності у сфері цивільного захисту.

pbu_2014_logo.jpg

 

 

Управління ДСНС у Волинській області

 


   
Останні новини
21 Лютого12:11 На Волині рятувальники навчали громадян правил пожежної безпеки у побуті
21 Лютого08:39 На Волині психолог ДСНС провів тестування з професійно-психологічного відбору кандидатів на навчання до профільних вишів
20 Лютого14:40 На Волині рятувальники провели навчання на об’єктах освітньої галузі
20 Лютого14:12 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
20 Лютого12:49 На Волині рятувальники закликали любителів зимової риболовлі не виходити на хистку кригу
20 Лютого12:28 На Волині рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на Маневицькому торфозаводі
20 Лютого09:33 У Горохові рятувальники навчали громадян правилам безпеки
20 Лютого09:27 Рятувальники навчали громадян основним правилам цивільного захисту
20 Лютого08:58 На Волині рятувальники провели пожежно-тактичні навчання на території електропідстанції
19 Лютого15:57 На Волині працівники місцевої пожежної команди провели для школярів Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
19 Лютого12:26 Управління ДСНС України у Волинській області закликає громадян відмовитися від звички спалювання сухої трави, сміття та чагарників!
19 Лютого12:23 Волинська область: у Ківерцівському центрі зайнятості рятувальники провели роз’яснювальну роботу серед непрацюючого населення в рамках освітнього проекту «Школа безпеки та порядку»
19 Лютого12:14 Волинська область: у селищі Любешів рятувальники провели тактико-спеціальні навчання у будівлі центральної районної лікарні
19 Лютого11:44 Волинська область: рятувальники провели бесіду в центрі зайнятості
19 Лютого11:11 Волинська область: працівники ДСНС проводять профілактичні інструктажі серед громадян у приватному житловому секторі
Останні новини