ГоловнаОстанні новини18 Січня, 2019р.
 Версія для друку

На Водохреща на водоймах Волинської області чергуватимуть понад півсотні рятувальників

Опубліковано: 18.01.2019, 12:29

19 січня в Україні відзначатиметься Водохреща.

Щоб запобігти небезпечним подіям, у Волинській області визначено 22 місця, де можна буде зануритися у крижану воду під наглядом рятувальників. Там чергуватимуть 65 співробітників ДСНС, у тому числі й медичні працівники та водолази. Буде задіяно 12 одиниць техніки із засобами порятунку на воді.

Зокрема в обласному центрі місця для купання будуть традиційно обладнані на Центральному пляжі на річці Стир, а також на Теремнівських ставках.

Напередодні рятувальники провели профілактичну роботу з громадянами та нагадали їм правила безпечного поводження на водних об’єкта, а також провели показові навчання, щоб продемонструвати порядок надання допомоги людині, яка провалилася під кригу, а також показали, як постраждалому самотужки вибратися на берег.

Під час профілактичних бесід з населенням рятувальники ДСНС поширили друковані матеріали з питань безпеки на водних об’єктах у зимовий період.

Управління ДСНС України у Волинській області закликає громадян відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних, дотримуватися правил поведінки на водоймах під час Водохреща, а у випадку небезпеки телефонувати до Служби порятунку «101».

 

У ДСНС України у Волинській області


   
Останні новини
21 Лютого12:11 На Волині рятувальники навчали громадян правил пожежної безпеки у побуті
21 Лютого08:39 На Волині психолог ДСНС провів тестування з професійно-психологічного відбору кандидатів на навчання до профільних вишів
20 Лютого14:40 На Волині рятувальники провели навчання на об’єктах освітньої галузі
20 Лютого14:12 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
20 Лютого12:49 На Волині рятувальники закликали любителів зимової риболовлі не виходити на хистку кригу
20 Лютого12:28 На Волині рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на Маневицькому торфозаводі
20 Лютого09:33 У Горохові рятувальники навчали громадян правилам безпеки
20 Лютого09:27 Рятувальники навчали громадян основним правилам цивільного захисту
20 Лютого08:58 На Волині рятувальники провели пожежно-тактичні навчання на території електропідстанції
19 Лютого15:57 На Волині працівники місцевої пожежної команди провели для школярів Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
19 Лютого12:26 Управління ДСНС України у Волинській області закликає громадян відмовитися від звички спалювання сухої трави, сміття та чагарників!
19 Лютого12:23 Волинська область: у Ківерцівському центрі зайнятості рятувальники провели роз’яснювальну роботу серед непрацюючого населення в рамках освітнього проекту «Школа безпеки та порядку»
19 Лютого12:14 Волинська область: у селищі Любешів рятувальники провели тактико-спеціальні навчання у будівлі центральної районної лікарні
19 Лютого11:44 Волинська область: рятувальники провели бесіду в центрі зайнятості
19 Лютого11:11 Волинська область: працівники ДСНС проводять профілактичні інструктажі серед громадян у приватному житловому секторі
Останні новини